Troll Face Quest Video Memes – pośmieszkuj sobie!

Rzadko spotyka się gry w typie Troll Face Quest Video Memes. To produkcja logiczna, która wcale nie jest logiczna. Musimy w niej bowiem pomyśleć w jaki sposób śmieszkować z innych, nie będąc przewidywalnym w żadnym razie.

W grze albo dotykamy ekranu na zasadzie pacania, albo przeciągamy. W obu przypadkach efekt końcowy jest inny. Zasady gry trudno jest wytłumaczyć bez przykładu. Misja generalnie polega na tym, by zrobić kogoś w balona, zanim on zrobi nas w balona.

Czasem wystarczy jeden gest, by wywinąć się śmiechem z sytuacji. Innym razem należy pokombinować więcej i dać się ponieść fantazji. Nie chcę spoilerować, więc nie zdradzę Wam szczegółów kolejnych poziomów, lecz mogę obiecać, że będziecie się świetnie bawić.

Do Waszej dyspozycji oddano 5 podpowiedzi, dzięki którym – jeżeli będziecie wyjątkowo oporni na wiedzę – szybko pojmiecie o co chodzi w tej dość specyficznej formie gry logicznej.

Śmieszkowanie okazuje się być bardzo przyjemnym zajęciem, szczególnie że podczas zabawy mamy szansę na odblokowanie różnych mini-gierek, które oczywiście w roli głównej przestawiają szczerzącą się buzię głównego bohatera :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button