100% – The Brain Challenge – czy Twój mózg działa na 100%?

100% – The Brain Challenge to aplikacja do badania… mózgu! Wiedzieliście, że przy pomocy gry logicznej można sprawdzić wydajność swojej głowy? Pamięć, która towarzyszy nam każdego dnia wykorzystywana jest w kilku procentach – może warto zawalczyć o lepsze parametry? :)

ss

Celem gracza jest uzyskanie przy jednym podejściu 100%. Czym jest owo 100%? Wypełnieniem całego zadania – to z kolei podzielone jest na swego rodzaju levele, w których systematycznie nasz mózg dostaje pewne treści.

Ekran gry jest przejrzysty a w centralnej części pojawiają się kwadraty w różnych kolorach i w różnej ilości. Im wyższy poziom (i tym samym osiągnięty procent), tym więcej kwadratów widnieje przed naszymi oczami. Zadanie polega na tym, by po obejrzeniu animacji, pacnąć w te obiekty, które chwilę wcześniej zmieniły kolor.

sss

Nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni czasowo. Możemy tak długo myśleć, jak sobie tylko życzymy, lecz zazwyczaj to nie pomaga. Im szybciej sobie poradzimy, tym lepiej. Nasza pamięć jest bowiem krótkotrwała i lepiej korzystać z niej od razu :)

Grę polecam uczniom, studentom, jak i innym grupom wiekowym :) Fantastyczna zabawa – szkoda tylko, że na krótko.

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button