Don’t Grind – jeden fałszywy ruch i po Tobie!

Don’t Grind to genialna zręcznościówka, w której gracz ma szansę na wcielenie się w rolę jednego z trzech głównych bohaterów – różowego donuta, brązowego orzecha, bądź zielonego kalosza. Wraz z rozwojem zabawy, ilość postaci do wyboru ulega zwiększeniu a gra się rozkręca. Każda istota musi poradzić sobie z ostrzami, które napadają z wszelkich możliwych stron

cc

Obsługa w apce jest prosta, bowiem opiera się na pacaniu w ekran, przeciąganiu palcem, bądź przytrzymaniu. Akcja toczy się na planszy, która z różnych elementów straszy ostrymi narzędziami. Co jakiś czas informuje nas znakami ostrzegawczymi, że ma w planach poszerzyć arsenał o kolejne niebezpieczne przedmioty. Naszym zadaniem jest uciekanie przed nożami i łapanie gwiazdek.

Zagadanie wydaje się być proste, lecz wcale takie nie jest. Rozbudowane sterowanie sprawia, że musimy być czujni w trzech pionowych płaszczyznach i poziomo – na każdej wysokości. Zebranie gwiazdek chwilami graniczy z cudem, lecz kiedy uda nam się zdobyć medal, zostaje nam to wynagrodzone.

ccc

Z czasem kolekcjonujemy nowe postaci, co w konsekwencji prowadzi do bardzo przyjemnej i rozbudowanej rozgrywki, która staje się codzienną, rytualną czynnością ;)

Szczerze polecam – zarówno wizualnie, jak i dźwiękowo jest super. Grafika w stu procentach trafiła w mój minimalistyczny gust :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button