Happy Happy Donuts – pączkowe love!

Happy Happy Donuts to dopasowywajka, w której głównymi bohaterami są słodkie pączki z dziurkami w środkach. Donuty z pewnością przyciągną do siebie masę miłośników pyszności i szczerze powiedziawszy – nic dziwnego – wciągają prawie z taką samą siłą, co prawdziwe słodycze :)

wfew

W aplikacji do pokonania mamy całą masę poziomów. Zaczynamy od kilkunastu wstępnych, by później móc już na spokojnie bawić się, wykorzystując power-upy i tym podobne fanty.

Gra jest teoretycznie match-3, jednak rozgrywka wygląda inaczej niż w większości znanych nam tytułów. Przede wszystkim nie przesuwamy bloczków w prawo, czy w lewo, nie pacamy ich również w celu oczyszczenia planszy – dotykamy jednak do specjalnej ikonki ładowania, dzięki której zespół czterech ciastek jednocześnie zmienia pozycję.

qefqe

Jeżeli połączymy ze sobą trzy donuty, otrzymujemy punkty. Jeśli uda nam się zebrać większą grupę do ,,kupy”, wygrywamy power-upa, który ułatwia nam zdecydowanie życie.

Z czasem poznajemy inne bonusy, które możemy kupić za wirtualne pieniążki. W poziomach musimy zmieścić się w określonej ilości ruchów, zebrać punkty, czy wygrać z czasem.

feqqe

Jeżeli match-3 to kategoria gier bliska Waszemu sercu, zdecydowanie polecam. Fajna zabawa, w której można się rozerwać. Do dyspozycji  5 żyć (ładowanie jednego to 30 minut oczekiwania).

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Happy Happy DonutsLucid Games LtdGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button