TravelPop – jak dobrze znasz się na świecie?

Jeżeli lubicie quizy i różnego rodzaju testy wiedzy, z pewnością spodoba Wam się TravelPop. Aplikacja od FreshPlanet stawia za cel zdefiniowanie wiedzy gracza w zakresie znajomości poszczególnych zakątków świata. Początkowo zawodnik ma odblokowaną małą liczbę lokalizacji i dotyczących jej kategorii (przykładowo USA – jedzenie, słodycze, muzea, muzyka itp.). Z czasem, wraz ze zdobywaniem kolejnych punktów w zabawie, uruchamiane są kolejne opcje, dzięki czemu zabawa staje się coraz bardziej wciągająca.

Wydaje mi się, że jednym z minusów (aktualnych) aplikacji jest mała rzesza graczy. Decydując się na wzięcie udziału w quzie, łączymy się ze społecznością TravelPop, Facebookiem, bądź innym rodzajem komunikatora, by rywalizować z graczami z całego świata. Kiedy dziś rano uruchomiłam aplikację, w krajach bardziej znanych było około 10 graczy, natomiast w tych mniej znanych, bądź trudniejszych, bo egzotycznych – po jednym.

Każda rozgrywka składa się z 10 pytań. Załóżmy że wybraliśmy jedzenie i USA. Na ekranie wyświetlają nam się pojedyncze obrazki z potrawami. Przeciągając palcem w prawo, bądź w lewo, decydujemy o tym, czy naszym zdaniem dana potrawa pochodzi z kraju w którym toczy się gra. Zależnie od wiedzy przeciwników, dostajemy więcej, bądź mniej punktów.

Wraz ze wzrostem naszego poziomu doświadczenia, udostępniane są nam kolejne państwa, oraz dodatkowe kategorie tematyczne. Jest to progress dla wiernych graczy, który mają ochotę na trudniejszą zabawę. Jeżeli lubicie tego typu aplikacje, polecam. Tak, czy inaczej – warto przetestować i sprawdzić swoją wiedzę ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button