Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #48

Przy okazji dzisiejszego odcinka cyklu Androidowe Okazje musimy zdradzić Wam, że w tym tygodniu wyjątkowo ciężko było znaleźć godne uwagi propozycje. Ba, to jeszcze nie wszystko – publikacja wpisu stała pod dużym znakiem zapytania. Ostatecznie postanowiliśmy jednak zakasać rękawy i nie poddawać się przeciwnościom losu. Nie wiemy, czy „odgrzebane” przez nas gry i programy spodobają Wam się na tyle, byście je kupili. Mamy jednak taką nadzieję i liczymy na to, że za tydzień równie chętnie jak dziś zapoznacie się z tym, co dla Was przygotowaliśmy. No ale już dobrze, już dobrze, nie przedłużajmy i przejdźmy do konkretów!

Oscilab Pro

Lubicie słuchać muzyki klubowej bądź czegoś do niej podobnego? A może mieliście kiedyś w planach zostanie DJ-ami, których na imprezach słuchają dziesiątki tysięcy osób? Ciężko stwierdzić, co siedzi albo siedziało Wam w głowach. Mimo wszystko jest duże prawdopodobieństwo, że apka Oscilab Pro przypadnie Wam do gustu.

Czym jest Oscilab Pro? To nic innego jak aplikacja umożliwiająca tworzenie utworów muzycznych. Po zainstalowaniu jej w smartfonie dostajemy do dyspozycji wirtualną, dotykową konsolkę, która pozwala nam eksperymentować z dźwiękami za pomocą kilkudziesięciu różnego rodzaju mniej lub bardziej zaawansowanych narzędzi.

Autorzy programu zapewniają, że mogą z niego korzystać nie tylko osoby mające jakiekolwiek pojęcie o muzyce. Trudno się z nimi nie zgodzić. Wprawdzie bez jakiejkolwiek wiedzy ciężko jest od samego początku stworzyć coś naprawdę sensownego, ale wystarczy kilka minut treningu, aby wszystko stało się dla nas jasne, a droga do kariery muzycznej stanęła otworem.

Interfejs dostępny w Oscilab Pro bez wątpienia nie należy do tych, które można nazwać prześlicznymi. Prawdopodobnie jednak w tym przypadku nikt z Was nie będzie zawracał sobie głowy typowo wizualnymi aspektami, biorąc pod uwagę, że apka spełnia swoją rolę i naprawdę znakomicie spisuje się w praktyce.

W chwili obecnej program kosztuje niecałe 5 dolarów. Dużo? Absolutnie nie, gdyż do niedawna można było go mieć za dwa razy tyle. Pobierz Oscilab Pro za $4,99 w Google Play.

Star Horizon

W oczekiwaniu na siódmy epizod Gwiezdnych Wojen, który w przyszłym roku ma pojawić się w kinach, wielu fanów sagi George’a Lucasa prawdopodobnie nie jest spokojnie spać po nocach. Jeżeli ktoś z Was także ma podobną sytuację, spokojnie, doskonale wiemy jak sobie z tym poradzić. Wystarczy pobranie na smartfona gry o nazwie Star Horizon.

W produkcji przychodzi nam kierować poczynaniami astronauty Johna, który podróżuje swoim własnym statkiem kosmicznym obsługiwanym przez pewną wirtualną panią będącą sztuczną inteligencją. Jaki jest nasz główny cel w Star Horizon? Przede wszystkim chodzi tu o strzelanie do wrogich oddziałów i utrzymywanie się przy życiu. Oczywiście, to jeszcze nie wszystko.

Gra – poza sporą liczbą misji do wykonania – oferuje także dodatki, które kupować możemy za pieniądze zdobyte w trakcie rozgrywki. Dzięki obowiązującej walucie jesteśmy w stanie zmienić parametry kosmicznego pojazdu, a nawet sprezentować sobie zupełnie nowy sprzęcior o jeszcze lepszych właściwościach.

Star Horizon charakteryzuje się świetnie wyglądającą grafiką oraz realistyczną i miłą dla uszu ścieżką dźwiękową. Jeśli chodzi o sterowanie, zostało ono rozwiązane w taki sposób, aby nie przeszkadzały nam w zabawie żadne dotykowe konsolki oraz przyciski, czyli inaczej mówiąc- nie można na nie narzekać nawet w najmniejszym stopniu.

Ile opisywana apka kosztuje na co dzień? Prawie 4 dolary, a dokładnie $3,99. Obecnie można ją mieć za zaledwie $1,99. Fani kosmicznych wojaży na pewno chętnie skorzystają z tej promocji! Pobierz Star Horizon za $1,99 w Google Play.

GPS Test Plus

Mimo że urządzenia mobilne wyposażone są w coraz to doskonalsze moduły GPS, nie oznacza to, że ich właściciele nie mają problemów ze znajdowaniem odpowiednich satelitów. Właśnie dlatego stworzono bardzo przydatne narzędzie GPS Test Plus, które jest do końca tego tygodnia przecenione w Google Play o 50 procent.

Dzięki programowi możemy w dowolnym miejscu na naszym globie sprawdzić informacje na temat położenia najbliższych satelitów GPS. Rzecz jasna, to jeszcze nie wszystko. GPS Test Plus oferuje nam również wykresy słupkowe oraz szczegółowe dane dotyczące statusu danego obiektu, który znajduje się na niebie w mniejszej lub nieco większej odległości od nas samych.

Przeciętnym użytkownikom Androida, którzy szukają podstawowych rzeczy dotyczących satelitów, na pewno podane przed chwilą funkcje wystarczą. Resztę zainteresować powinny także aktualne dane dotyczące wschodów oraz zachodów słońca w konkretnych strefach klimatycznych, a także obrotowa mapka służąca do lokalizowania wybranych satelitów.

Wygląd GPS Test Plus nie powinien Was w żaden sposób zrazić. Zamiast na screeny, popatrzcie lepiej na oceny użytkowników programu w Google Play. To one powinny Wam najlepiej udowodnić, że opisywana apka jest w stu procentach godna uwagi.

Zgodnie z tym, co zostało napisane wyżej, GPS Test Plus kosztował niedawno połowę tego, co obecnie. Skoro więc teraz cena wynosi $1,99, ile wynosiła wcześniej? Raczej nie będziecie mieć problemów z odpowiedzią na to pytanie. Pobierz GPS Test Plus za $1,99 w Google Play.

Assassin’s Creed Pirates

Na koniec postanowiliśmy wspomnieć Wam o obniżce cenowej na hit studia Ubisoft. Jeszcze dwa tygodnie temu jego cena wynosiła prawie 5 dolarów, a obecnie można pobrać go sobie całkowicie za darmo. Jest to bez wątpienia godna uwagi oferta nie tylko dla fanów serii gier Assassin’s Creed.

W Assassin’s Creed Pirates gracz ma okazję wcielić się w postać kapitana statku pirackiego. Jak nietrudno jest się domyślić, jego zadanie polega w głównej mierze na napadaniu na obce jednostki oraz zbieraniu łupów. Dzięki tym drugim możemy możemy poprawiać jakość wykonania naszej morskiej maszyny oraz rekrutować nowych członków załogi.

Gra prezentuje się na wyświetlaczu mobilnym bardzo dobrze. Nie można powiedzieć, że jest w stanie konkurować z najlepszymi w branży PC-owej czy też smartofonowo-tabletowej, ale, używając żargonu piłkarskiego, na pewno pokusić się można o stwierdzenie, iż znajduje się ona na mocnej pozycji na zapleczu ekstraklasy.

Prawdopodobnie Ubisoft nie wróci już do starej ceny pirackiej produkcji. Nie zmienia to jednak faktu, że ofertą specjalną na Assassin’s Creed Pirates z pewnością warto się zainteresować. Pobierz Assassin’s Creed Pirates za darmo w Google Play.

No, niestety, Drodzy Czytelnicy, na dzisiaj to już wszystko. Mamy nadzieję, że coś z naszych propozycji przypadło Wam do gustu i z uśmiechem na twarzy wydaliście w Google Play parę złotówek. Tradycyjnie już prosimy Was o komentarze albo e-maile z propozycjami dotyczącymi cyklu Androidowe Okazje. Postaramy się odpowiedzieć na każdą wiadomość. Pozdrawiamy!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button