Red Bull Air Race The Game – oficjalna gra imprezy Red Bull Air Race

Red Bull Air Race The Game zadebiutowało w AppStore i Google Play 10 września. Produkcja Red Bull’a już cieszy się dużą popularnością – strach pomyśleć co będzie za kilka tygodni. Szczerze powiedziawszy wcale się nie dziwie – ta gra to naprawdę kawał dobrej roboty. Autorzy wyjątkowo przyłożyli się do tego, by gracze po pierwszym uruchomieniu aplikacji często do niej zaglądali ponownie.

Chyba nie jest tajemnicą to, co jest zadaniem gracza w Red Bull Air Race The Game. Zostajemy przygarnięciu do Teamu 12 najlepszych pilotów świata. Przychodzi nam rywalizować z innymi o wyniki i uzyskaną prędkość. Zaczynając zabawę z tutorialem, szybko przechodzimy do samodzielnej gry, w której nie możemy sobie pozwolić na błędy. Maszyny którymi dysponujemy są niesamowicie szybkie i zwinne, co świetnie gra ze sposobem sterowania.

Sterowanie odbywa się przy pomocy klawiszy umieszczonych na ekranie. Początkowo wykorzystujemy bramki nad ziemią, by nauczyć się perfekcyjnie wchodzić w zakręty. Z czasem otrzymujemy szanse na penetrowanie chmur i wyłapywaniu powietrznych dziur. Im więcej tricków uda nam się wykonać, tym lepiej.

Należy pamiętać o tym, że gramy na czas. Tutaj nie ma limitu – chodzi o to, by przelecieć dany odcinek jak najszybciej. Jeżeli nam się powiedzie, otrzymamy złoto, które jest ekskluzywną walutą w grze, srebro (umożliwia ulepszanie maszyn), oraz miejsca na podium W garażu załatwiamy sprawy bieżące (uszkodzenia), oraz typowo estetyczne – malowanie. Mamy również okazję na ulepszanie wszystkich części naszych wehikułów.

Nie będę ukrywać – sama się wciągnęłam w grę, a szczególnie w fantastyczne dopasowanie sterowania do dynamicznej akcji. Polecam wszystkim fanom szybkich maszyn i adrenalinki w żyłach ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button