Transporters – symulator jazdy od marki Volvo

Mieliście kiedyś ochotę sprawdzić się, jako kierowcy dużych pojazdów służących do, na przykład, przewożenia ludzi, odśnieżania drogi czy wywożenia śmieci na wysypisko? Jeżeli tak, to symulator jazdy o nazwie Transporters z całą pewnością na dłużej zagości w Waszych urządzeniach.

W Google Play bez najmniejszego problemu znaleźć można symulatory jazdy różnego typu pojazdami. Jeżeli chce się jeździć tylko i wyłącznie wirtualnym autobusem, nie ma najmniejszego problemu. Gdy jednak ma się ochotę wypróbowania swoich umiejętności, kierując kilkoma typami pojazdów, zaczyna się robić nieco gorzej. Nie każdy ma bowiem tyle miejsca w pamięci smartfona, by pobrać, na przykład, pięć różnych gier. Na szczęście firma Volvo znalazła na taką sytuację pewien sposób – przygotowała grę Transporters, gdzie można wcielić się w rolę kierowcy, między innymi, śmieciarki, pługa czy autobusu bez konieczności pobierania kilku aplikacji.

Opisywana gra zawiera blisko 40 misji, które wykonuje się kilkoma pojazdami. Zadania różnią się od tego, jakim samochodem w danym momencie kierujemy. Mając więc do dyspozycji wóz strażacki, musimy gasić pożary, natomiast zasiadając za kierownicą wirtualnej spycharki, usuwamy z drogi niepotrzebne elementy, takie jak dużej wielkości skały.

Akcja w Transporters nie toczy się zawsze w tym samym miejscu. Z racji tego, że czasem przychodzi nam jeździć w mieście, a czasem daleko poza nim, gra szybko się nie nudzi i dostarcza sporej dawki rozrywki idealnej dla fanów gier samochodowych.

Grafika nie należy do najpiękniejszych, z jakimi mieliśmy do czynienia. Brzydka jednak na pewno także nie jest. Trójwymiarowe plansze wyglądają bowiem na dość starannie przygotowane, podobnie zresztą jak pojazdy.

Transporters można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Spora ilość misji do wykonania, oryginalna grafika i funkcje typowo społecznościowe sprawiają, że nie wahamy się polecić Wam tej produkcji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button