Mind Jogger – nie zapominaj o tym, co ważne

Aplikacji, które służą do przypominania o różnych rzeczach jest w AppStore bardzo wiele. Większość z nich wygląda podobnie i posiada również podobne funkcje. „Większość”, gdyż są wśród nich także i takie jak chociażby Mind Jogger, który stworzony został, by wyrabiać w nas zdrowe nawyki, na przykład, odnośnie…picia wody.

Mind Jogger to aplikacja polecana przede wszystkim osobom zapracowanym, które bardzo często zapominają o podstawowych potrzebach człowieka. Autorzy opisywanego programu informują, że pozwala on skutecznie przypominać o chociażby napiciu się wody (tak aby w ciągu doby przyjąć odpowiednią ilość) czy zrobieniu sobie przerwy. Tak, wydaje się to nieco dziwne. Możecie jednak wierzyć nam na słowo, że są ludzie, którzy podczas pracy zapominają o otaczającym ich świecie.

Narzędzie mobilne stworzone przez LeStro’s Apps pozwala swojemu użytkownikowi na dodawanie nieograniczonej ilości przypomnień. Każdy z wpisów musi zawierać przynajmniej krótki tekst (np. Napij się kawy!), a także ramy czasowe, w którym ma być uruchamiany alarm. Należy też przed zapisaniem danej notatki określić, ile razy w ciągu dnia przypomnienie ma być aktywowane. Jeżeli więc, na przykład, ustawimy, by pomiędzy 10:00 a 14:00 alarm zadzwonił cztery razy, to będzie uaktywniał się on raz na godzinę.

Mimo że Mind Jogger stworzony został do innych celów, aniżeli przypominanie o typowych, codziennych sprawach, nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z niego podobnie, jak z pozostałych tego typu programów. Działa on bowiem naprawdę bez jakichkolwiek zarzutów, a jego obsługa nie powinna sprawić problemów nikomu, kto zna przynajmniej podstawy języka angielskiego.

Aplikację z tego wpisu znajdziecie w AppStore. Kosztuje ona niecałego dolara. Niestety, tak jak wspomnieliśmy, jest dostępna tylko i wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button