NFS Most Wanted – mobilna wersja komputerowego hitu od EA

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów dobrej, mobilnej rozrywki i super-szybkich samochodów – w sieci pojawiła się długo zapowiada, mobilna wersja gry NFS: Most Wanted. Co oferuje graczom najnowszy produkt EA Games i czy warto na niego wydać prawie 30 złotych? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w pozostałej części tego wpisu.

Need For Speed: Most Wanted to gra wyścigowa, która kilka lat temu podbiła serca wielu graczy z całego świata. Mimo że Electronic Arts cały czas stara się tworzyć świetne produkcje, wiele osób jest zdania, że to właśnie wersja MW była najlepszą z serii wyścigów wyprodukowanych przez EA Games. Nic więc dziwnego, że ogromna rzesza graczy z niecierpliwością czekała na premierę mobilnej gry, w której należy stuningowanymi samochodami brać udział w wyścigach, a jednocześnie uciekać przed rozszalałymi patrolami policji.

Need For Speed: Most Wanted dwa dni po premierze w Google Play kosztuje blisko 30 złotych. Cena jest – jak na rynek mobilny – dość wysoka, czego nie da się ukryć. Jakość wykonanej gry oraz to, ile potrafi zaoferować ona godzin rozrywki na najwyższym poziomie, sprawia jednak, że możemy ją Wam z czystym sumieniem polecić. Nawet jeśli jej cena nie spadnie w ciągu kilku miesięcy.

Najnowszy mobilny produkt studia EA Games pozwala nam zasiąść za kierownicą jednego z 35 aut. Każdy z pojazdów możemy, rzecz jasna, tuningować dzięki pieniądzom zdobytym za zwycięstwa w najróżniejszych wyścigach. Możliwości ulepszania samochodów jest sporo – fani gatunku powinni być zadowoleni.

Grafika zastosowana w NFS: Most Wanted wygląda naprawdę dobrze. Efekty dźwiękowe w niej także robią bardzo pozytywne wrażenie. Warto również wspomnieć o sterowaniu – istnieje możliwość jeżdżenia pojazdem z wykorzystaniem wirtualnej konsoli bądź akcelerometru, co jest sporą zaletą.

Grę z tego wpisu znajdziecie w Google Play i AppStore. Fanów wyścigów zachęcamy do pobierania i oceniania gry!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button