Traffic Control – kieruj ruchem

Kontroler lotów to niesamowicie opłacalny zawód. Niestety często opłacany jest własnym zdrowiem, gdyż odpowiadamy za ogromną ilość osób jednocześnie. Nie tylko za ich zdrowie, lecz także za życie. To ogromny stres. Dlatego też powstała gra Air Control żeby móc się w takie coś w niesamowicie uproszczonej formie pograć na telefonie. Tym razem mamy coś bardzo podobnego, lecz na trochę innych zasadach. To wszystko w grze Traffic Control, lecz trochę w innej formie.

Co jest więc naszym zadaniem? Musimy przeprowadzić bezpiecznie samochody przez skrzyżowanie. Klikając na auta, bądź też ciężarówki czy cokolwiek co przejeżdża, wóz zatrzyma się co umożliwi przejechanie innym. Zasady bardzo proste, lecz okazuje się, że nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. No chyba, że na niższych poziomach. Wtedy jest bezproblemowo i poradzi sobie każdy. Potem pojawiają się coraz bardziej skomplikowane skrzyżowania i już nie jest tak łatwo. Przydatny jest refleks oraz logiczne myślenie.

Przejdźmy teraz do kwestii audiowizualnej. Jeśli chodzi o grafikę, to naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Ta jest bardzo prosta i sprostają jej nawet słabsze smartfony, więc nie ma co się obawiać o wydajność. Jeśli chodzi o jakoś tej prostej grafiki, to również jest bardzo dobrze. Nie mamy tutaj może skomplikowanych animacji i tym podobnych rzeczy, lecz jest ok. Bez problemów.
Co do dźwięku, to tutaj również wszystko jest jak najbardziej ok. Ścieżka dźwiękowa może nie należy do najwybitniejszych jakie stworzono, lecz na pewno nie jest niczym tragicznym. Proste dźwięki oraz skoczna muzyczka. Ciężko określić nawet jej gatunek.

Teraz pojawia się pytanie: czy gra jest grywalna? Cóż – każdy będzie mieć inne zdanie na ten temat. Naszym zdaniem niestety nie, bo nie ma jakichś urozmaiceń rozrywki. A mogłyby być.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button