Township – życie na farmie

Osoby, które przepadają za grami strategicznymi, proszone są o stawienie się wirtualnie w tym wpisie. Aplikacja o nazwie Township to jedna z produkcji z gatunku strategicznych, która niesie za sobą więcej przesłania, niż większość podobnych jej gier. Dzieci, bo do nich skierowane jest właśnie Township uczą się opracowywania strategii, ale również zauważają, że życie na farmie nie należy do prostych.

W grze wcielamy się w postać rolnika, który ma pod swoimi skrzydłami wielkie, gospodarcze imperium. Naszym zadaniem jest sianie zboża, zbieranie plonów, karmienie zwierząt, kupowanie różnego typu budynków, oraz dbanie o to, by domy dostały zaopatrzenie na czas. Dużym plusem aplikacji jest grafika, która często w grach strategicznych kuleje. Tutaj jest kolorowo i ciekawie. Podczas zabawy musimy zbierać wszystko, co da nam natura. Jeżeli nie zasiejemy zboża, nie będziemy mieć czym nakarmić krów, a co za tym idzie, nie będziemy w stanie produkować mleka. Co więcej – będziemy mogli zapomnieć o pieczeniu chleba i innych wyrobów z tego surowca.

Możemy myć pewni, że gra nie znudzi nam się po kilku minutach. W każdej chwili mamy coś do zrobienia. Co kilkanaście sekund nasze pole porasta złote zboże, kilka minut później trzeba zająć się zwierzętami, a następnie zawieźć produkty do pobliskich zabudowań. Aplikacja świetnie nadaje się na jesienne, nudne wieczory. Polecamy.

Pobierz Township za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button