Paradise Island: Exotic – stwórz wyspę marzeń

Chyba każdy z nas chciałby mieć prywatną wyspę. Co powiecie na mobilną aplikację o nazwie Paradise Island: Exotic, która wirtualnie pozwoli nam na zabawienie się w konstruktora egzotycznej wyspy, na którą przylatują największe szychy. Budujcie niesamowite budowle, spełniajcie zachcianki przybyłych, a Wasza część Ziemi stanie się najbardziej ekskluzywna na świecie. Nie martwcie się – przez grę przeprowadza Was miła dziewczyna, która podpowiada co zrobić, by wszystko było w jak najlepszym porządku. Z pewnością podołacie – w końcu na swoim, to na swoim :)

Jak to zwykle bywa w grach strategicznych, zadanie gracza polega na wcielenie się w mini-boga wirtualnego świata. Tworzycie całą wyspę od początku. Dysponujecie kawałkiem ziemi, który może przynieść Wam ogromne profity, jeżeli o niego odpowiednio zadbacie. Przede wszystkim turyści – oni są tu najważniejsi. Bez nich biznes nie będzie się kręcił. Oni również dają nam szansę na zbieranie punktów doświadczenia, pozwalających na awans do kolejnego poziomu zaawansowania.

Żeby przybyli goście, najpierw wyspa musi ich czymś zachęcić. Budujemy więc atrakcyjne parki rozrywki, budki z hot-dogami i inne rozrywkowe miejsca. W aplikacji mamy do spełnienia misje, które wyświetlane są po kliknięciu na ludzika usytuowanego w lewym górnym rogu. Mamy szanse na zdobycie bonusowych punktów XP po spełnieniu wyznaczonych zadań. Być może pod względem graficznym gra nie jest na najwyższym poziomie, ale najważniejsze, że wciąga.

Pobierz Paradise Island: Exotic za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button