Toshiba przedstawi na targach CES swój nowy tablet

Już w najbliższy czwartek rozpoczynają się targi CES, na które bez wątpienia czeka wielu fanów multimedialnych gadżetów i nowinek. Jak to bywa przed różnego rodzaju imprezami tego typu, każdego dnia z firm z branży elektronicznej napływają nowe informacje odnośnie przedstawianego wkrótce sprzętu. Serwis Phandroid.com poinformował wczoraj, że Toshiba zaprezentuje podczas CES swój nowy, ultra cienki tablet o nazwie Excite.

Najnowszy model japońskiej firmy ma mieć zaledwie 7.7 milimetrów grubości, dzięki czemu bez żadnego problemu pozytywnie wyróżniał się będzie wśród konkurencji.

Jak czytamy na łamach zagranicznego serwisu, Toshiba Excite zostanie wyposażona w dwurdzeniowy procesor OMAP 4430 1.2GHz. Będzie także posiadała 10-calowy o rozdzielczości 1280×800 pikseli.

Wiele szczegółów Toshiba wciąż ukrywa przed zbliżającymi się targami CES, jednak Phandroid.com poinformował, że najmłodsze tabletowe dziecko japońskiego giganta będzie dostępne w dwóch wersjach, różniących się jedynie pamięcią wbudowaną (dostępne będą wersje z 16 GB i 32 GB).

Oczywiście Excite posiadać będzie także dwie kamery, co raczej jest już niemal standardem w dzisiejszych czasach. W Toshibie tylna kamera ma posiadać matrycę 5 MPx, a przednia 2 MPx.

Na chwilę obecną wiadomo także, że Excite zostanie na rynek wypuszczony z systemem operacyjnym Android 3.2, jednak wszystko wskazuje na to, iż chwilę po premierze najnowszego tabletu Toshiby będzie można spodziewać się aktualizacji do wersji 4.0.

Resztę szczegółów dotyczących nowego tabletu japońskiej firmy poznamy dopiero podczas CES.

Przedpremierowe zdjęcie Toshiby Excite:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button