Cross Court Tennis – trójwymiarowy tenis na smartfony

Cross Court Tennis to tytuł, który wkrótce  powinien być znany każdemu użytkownikowi urządzenia z  systemem operacyjnym Android bądź iOS. Ta niezwykle trójwymiarowa, posiadająca intuicyjne sterowanie i ładną grafikę gra pozwoli Ci na przeżycie niezapomnianych tenisowych emocji oraz skutecznie pozwoli oderwać się od otaczającej Cię rzeczywistości.

Gra Cross Court Tennis oferuje nam dwa tryby gry. W pierwszym odbywamy karierę tenisisty i próbujemy wdrapać się na sam szczyt najbardziej prestiżowych rankingów. Z czasem, gdy nabierzemy doświadczenia, mamy okazję grać na coraz lepszych turniejach, a także poznajemy nowe techniki tenisowe nieznane początkującym graczom.

Drugim trybem gry jest pojedynczy mecz, w którym rozgrywamy jedną rozgrywkę, wybierając jedynie jeden z trzech poziomów trudności.

Bardzo ciekawą opcją oferowaną przez tytuł wyprodukowany przez Refined Games Inc jest bez wątpienia możliwość automatycznego poruszania tenisisty przez nasze urządzenie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla wszystkich, którzy grając, chcą się przede wszystkim zrelaksować i nie zawracać sobie głowy szczegółami.

Ci jednak bardziej ambitni z pewnością wybiorą manualne bieganie po korcie. Trzeba jednak jasno dać do zrozumienia, że nie jest to wcale łatwe zadanie i wymaga od nas pewnej wprawy.

Dużą zaletą gry Cross Court Tennis jest też sterowanie intuicyjne. Dzięki niemu możemy własnymi rękami decydować o tym, czy piłka ma zostać przez nas odbita w sposób tradycyjny czy może ma być podkręcona. Za pomocą naszego dotyku regulujemy również siłę uderzenia.

Podsumowując, aplikację stworzoną przez Refined Games Inc  można polecić każdemu, kto uwielbia grę w tenisa. Dla osób, które nie zdecydują się na kupno płatnej wersji Cross Court Tennis, proponujemy wypróbowanie wersji trial.

Pełna wersja gry na Androida kosztuje 7 złotych i można ją pobrać z Android Marketu.

Użytkownicy iOS-a za Cross Court Tennis muszą zapłacić 1,59 €, a link do instalki znajdą na AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button