Paper Soccer – kolejna gra wprost ze szkolnej ławki

Większość z Was pewnie nieraz rysowała na tyle zeszytu boisko do „papierowej” odmiany piłki nożnej.  Przez pewien czas gra ta była wielkim hitem szkolnych ławek i z pewnością do dzisiaj znajdą się w szkole uczniowie, którzy wciąż w ten sposób starają się zabić czas, podczas gdy nauczyciel tłumaczy nikogo nieinteresujący temat. Jeśli chciałbyś przypomnieć sobie stare, dobre czasy lub wciąż jesteś jeszcze uczniem – sprawdź grę „Paper Soccer”, która zamieni Twój telefon w boisko do „papierowej” piłki.

Zasady gry na pewno znane są dużej części naszych czytelników, lecz dla tych co jeszcze do końca nie wiedzą, o co chodzi: rozgrywka toczy się pomiędzy dwoma graczami. Twoim zadaniem jest umieszczenie „piłki” w bramce rywala. Piłkę przemieszczamy po boisku za pomocą kratek. Jedna kratka to jeden ruch, chyba że odbijemy się od innej linii bądź końca boiska.

Mobilna wersja „papierowej” piłki nożnej oferuje nam dwa tryby rozgrywki. Możemy zagrać w tradycyjny „Single” bądź też skorzystać z opcji gry dla dwóch graczy.

„Paper Soccer” umożliwia rozgrywkę na określony czas bądź też limit bramek. Dzięki temu każdy może znaleźć wersję najbardziej przypominającą mu tę szkolną.

Warto również dodać, że w grze możemy wybrać jeden z trzech poziomów trudności, co bez wątpienia jest dużym plusem dla osób nie mających talentu do papierowego futbolu oraz też dla tych, co w szkole niszczyli wszystkich kolegów po kolei.

Wersja gry „Paper Soccer”, o której pisaliśmy w tym newsie, dostępna jest dla użytkowników systemu Windows Phone. Jej cena wynosi 3,49 złotych, a link do pobrania znajdziecie TUTAJ

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button