Tiny Thief – czas pobawić się w…złodzieja

Jeżeli uważacie, że życie złodzieja to sielanka, bo wystarczy, że ukradnie coś raz na jakiś czas, by mieć z czego żyć, a sama kradzież nie jest czymś skomplikowanym, to znak, że nie graliście jeszcze w produkcję o nazwie Tiny Thief, którą pobrać można zarówno w Google Play, jak i AppStore.

W Tiny Thief wcielamy się w postać tytułowego małego złodziejaszka. Jak się zapewne domyślacie, nasze zadanie w grze polega na wykradaniu różnych przedmiotów. Najczęściej są to różnego rodzaju błyskotki, ale nie zawsze. Zadania są niezwykle różnorodne, dzięki czemu w przypadku tej gry nie istnieje słowo nuda.

Cała zabawa w opisywanej produkcji polega na tym, byśmy tak kierowali głównym bohaterem, aby ten nie został zauważony przez żadnego z wirtualnych ludzi znajdujących się na planszy. Samo wykradanie to jednak nie wszystko, co musimy robić. Od czasu do czasu przychodzi nam, na przykład, rozsypywać cukierki, by kogoś zmylić i tak dalej. Możliwości jest całe mnóstwo. Spokojnie można więc Tiny Thief nazwać grą logiczną.

Jak przystało na produkcję studia Rovio, gra z tego wpisu charakteryzuje się znakomitą, bajkowo-komiksową oprawą graficzną i efektami dźwiękowymi miłymi dla ucha. Liczba plansz jest naprawdę spora, a znając Finów możemy spodziewać się ogromnej ilości aktualizacji. Właśnie przede wszystkim dlatego zdecydowałbym się na kupno pełnej wersji Tiny Thief na Waszym miejscu.

Tiny Thief za 11 PLN w Google Play

Tiny Thief za €2,69 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button