Plastikowy iPhone na zdjęciach. Jak Wam się podoba?

Wkrótce firma Apple zaprezentować ma kolejnego iPhone’a. Będzie to prawdopodobnie ulepszona „Piątka”, a więc model 5s. W sieci od pewnego czasu mówi się także o budżetowym, plastikowym smartfonie z logo jabłuszka. Czy rzeczywiście taki sprzęt trafi wkrótce do sprzedaży? Wiele na to wskazuje, o czym będziecie mogli przeczytać w tym wpisie.

5c1

Apple od zawsze znane jest z tego, że produkuje sprzęt drogi. Taki, na który nie wszystkich stać. Właśnie dlatego wiele osób wciąż nie chce wierzyć w to, że Tim Cook postanowi zalać rynek tanimi telefonami. Warto jednak mieć na uwadze, że Tim Cook to nie Steve Jobs, a także to, że Apple od pewnego czasu nie jest już liderem na rynku smartfonowym. Być może właśnie dlatego plotki o iPhonie 5C mają w sobie jednak jakieś ziarnko prawdy.

Na jednym z chińskich serwisów internetowych pojawiło się zdjęcie taniego modelu iPhone’a. Na fotografii widać „słuchawkę” w różowym kolorze z tapetą w takim samym kolorze. Podobne rozwiązania kolorystyczne Apple stosuje w iPodach. Warto podkreślić, że nieoficjalne informacje mówią o aż sześciu barwach iPhone’a 5C.

5c2

Niestety, póki co nie wiemy, jaką specyfikacją będzie mógł pochwalić się plastikowy iPhone. Czterordzeniowego procesora na pewno nie możemy się spodziewać. W końcu budżetowiec, to budżetowiec, prawda? ;)

Jak myślicie – Apple zaprezentuje na dniach telefon nie tylko dla Amerykanina, lecz także przeciętnego Polaka?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button