Angry Birds Go! – wyścigi wściekłych ptaków?

Fenomenu Angry Birds nie każdy jest w stanie zrozumieć. Dla tych, których nie bawi strzelanie z procy, studio Rovio szykuje kolejną produkcję ze wściekłymi ptakami w roli głównej. Podobno ma być wyścigowo, ale jak będzie, tego na razie nie wiemy. Zobaczcie filmik zapowiadający nową grę rodem z Finlandii, Angry Birds Go!

go

Studio Rovio nie próżnuje. Mimo że na swoich aplikacjach zarobiło już mnóstwo pieniędzy, to cały czas tworzy coś nowego. I wcale nie zamierza rezygnować z produkcji z ptakami w roli głównej. Najwidoczniej bardzo dobrze się sprzedają, gdyż Finowie w ostatnim czasie zapowiedzieli aż dwie gry z serii Angry Birds.

Wkrótce na rynku gier mobilnych pojawić ma się druga część aplikacji Angry Birds Star Wars. O tym, co zawierać będzie ta gra pisaliśmy jakiś czas temu. Teraz pora powiedzieć nieco więcej na temat Angry Birds Go, a to dlatego, że to ta produkcja ma wnieść dużo więcej do świata wściekłych ptaków.

Choć nie znamy wielu szczegółów na temat rozgrywki w Go! wiele wskazuje na to, że będzie to gra wyścigowa. Na poniższym filmiku można zobaczyć na czym, prawdopodobnie, polegać będzie zadanie gracza w nowym cacku Rovio. Głównej mierze będziemy musieli do wyznaczonego miejsca dogonić uciekającą przed nami świnkę.

Przy Angry Birds Go! pracują nie tylko ludzie z Rovio, lecz także Red Bulla. Można się zatem spodziewać czegoś naprawdę dobrego. Finowie kiedy już biorą się za współpracę, to nie na próżno. Pozostaje zatem jedynie czekać na premierę wyścigowych „Birdsów”. Kiedy? Tego, niestety, na razie nie wiadomo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button