Popcorn! – zrób własny popcorn, a następnie zjedź go, nie dzieląc się z innymi

Popcorn!, czyli dziecko studia Bluebear jest prostą grą, w której naszym zadaniem jest zrobienie popcornu, używając przy tym możliwości urządzenia, na którym aplikacja została zainstalowana. Adresatami gierki są zdecydowanie dzieci – żaden dorosły nie ma czego szukać w tej niezaawansowanej produkcji. Jesteśmy natomiast pewni, że nasi najmłodsi czytelnicy będą zaglądać do Popcorn! nie jeden raz.

Sama ikonka gry wygląda zachęcająco – prawie przez ekran naszego urządzenia czuć smak pysznie przyrządzonego popcornu. Zaczynamy przygodę od zapoznania się z urządzeniami, jakie będzie nam dane obsługiwać. Dowiadujemy się również, jakie składniki i w jakich ilościach dodawać, aby nasz przysmak był zjadliwy.

Na początek olej – aby nalać jego odpowiednią ilość do maszyny, należy przechylić nasze urządzenie w stronę, którą sygnalizują strzałki, umieszczone na ekranie. Kiedy ten etap będziemy mieć za sobą, przyjdzie kolej na kukurydzę. Analogicznie – postępujemy zgodnie ze strzałkami. Aby z ziarenek powstał pyszny popcorn, musimy wysilić swoje paluszki i ,,popykać” w ekran, aby pobudzić tłuszcz do smażenia. Będziemy mieć szansę na oglądanie całego popcornowego spektaklu, który rozgrywa się w przeszklonej maszynie.

Kiedy zobaczymy, że mamy odpowiednią ilość przysmaku, klikamy strzałkę w prawo, aby napełnić kubeczki. Wybieramy kolor opakowania, oraz jego wielkość. Następnym krokiem jest włożenie popcornu do przygotowanych pojemników. Robimy to za pomocą specjalnej szpatułki.

Mamy szanse na ozdobienie naszego dzieła różnymi posypkami, oraz polewami. Możemy także po skończonym zadaniu, wirtualnie spałaszować przyrządzone danie.

Pobierz Popcorn! za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button