Tiny Firefighters – rysunkowa gra dla najmłodszych

Nie ma w sieci dużej ilości dobrych gier dla dzieci w wieku od 3 lat. Jeżeli już takie się pojawią, traktują zazwyczaj o lekarzach. W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam produkcję o nazwie Tiny Firefighters, w której dziecko ma za zadanie pomóc strażakom i policjantom w wykonywaniu ich pracy. W końcu który mały chłopiec nie chciał pracować w policji, jako pogromca przestępców, bądź gasić ogień sikawką, jako strażak?

Gra autorstwa wonderkind to bardzo przyjemna i rozwijająca przygoda dla dzieci. Polecam wszystkim, którzy poszukują produkcji, która spełniłaby wymagania gry dla dzieci powyżej 3 lat.

Tiny Firefighters wszystkiego można dotknąć. Ta okolica, która wygląda, jak namalowana kredkami, tętni życiem. Wystarczy dotknąć w kilku miejscach, aby zaczęło się coś dziać. Prawie każdy element na planszy jest ruchomy. Strażak zaczyna przemieszczać się i gasić pożar dopiero wtedy, kiedy go ,,pacniemy”.

Ulica wygląda spokojnie. Kliknijcie w alarm w remizie, aby zespół strażaków zapakował się do wozu i pojechał na wezwanie. Nie jest to jednorazowa pokazówka. Auto jeździ po wszystkich drogach i na bieżąco tamuje niebezpieczeństwo. Czasem jest to rozpalony grill, kot na drzewie, krowa w rzece, a czasem drzewo, które spadło na drogę przejazdową.

Poza strażakami, możecie zabawić się również w stróży prawa – policjantów. Wydaje mi się, że na planszy policyjnej dużo więcej się dzieje i dziecko ma większe szanse na zabawę i poznanie świata złodziei i kryminalistów. Na słupie ogłoszeniowym widnieje informacja o poszukiwanej kobiecie. Należy ją znaleźć i zakuć w kajdanki. Włamywacz? Nic prostszego – klikacie na niego palcem, a odpowiedni człowiek zrobi z nim porządek.

Aplikacja charakteryzuje się przyjemną, nie natarczywą grafiką, która sprawia, że dziecko czuje się, jakby bawiło się czyimś rysunkiem. Co więcej – efekty dźwiękowe są rewelacyjne i idealnie odwzorowują prawdziwe dźwięki, jakie słychać na ulicy. Od tej pory, kiedy Wasze dziecko powie ,,ijo ijo”, będziecie wiedzieć, że chodzi o Tiny Firefighters :) Polecam wszystkim dzieciom i rodzicom!

icon
Tiny Firefighters: Kids' Appwonderkind GmbHEducation19,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button