AppSale – promocje w AppStore #62

W 62 odcinku AppSale skupimy się zarówno na grach, jak i aplikacjach. Postaram się opisać każdą produkcję po kolei, abyście wiedzieli, czy dana apka Wam odpowiada. Zachęcam do pobierania wszystkich opisywanych produktów (nie mamy z tego premii, nie dostajemy żadnych bonusów), abyście mogli być na bieżąco z nowościami z AppStore.

W dzisiejszym odcinku znajdziecie: Great Coffee App – produkcję, w której dowiecie się, w jaki sposób przyrządzać najbardziej wymyśle rodzaje kaw, Catball Eats It All – gierkę, której głównym bohaterem jest kot zwinięty w kłębek, Words With Monsters – słowną zabawę, GeoBee Challenge – geograficzny quiz od National Geographic, oraz Jawel Next – klasyczne match 3 w kamienno-diamentowej wersji.

Great Coffee App

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób powstają takie piękne kawy, jakie otrzymujecie w kawiarniach? Z doświadczenia baristy (którym tak się stało, że jestem) powiem, że sekretem jest dobrze spienione mleko, oraz aromatyczna kawa. Jeżeli nie posiadacie porządnego spieniacza (około 60 zł.), może być ciężko wykonać większość z oferowanych propozycji.

W aplikacji znajdziecie informacje na temat nazwy kawy, proporcji esencji, mleka, oraz pianki mlecznej, a także wykorzystania bitej śmietany. Każda kawa jest dokładnie opisana. Z tego, co widzę – można polegać na radach ekspertów z Great Coffee App. Jeżeli jesteście kawoszami – szczerze polecam.

Program zawiera aż 16 różnych rodzajów kaw. Każdy napój możecie przygotować w domowym zaciszu. Z pewnością w narzędziu nie zabraknie przepisów na latte, cappuccino, espresso, czy americanę. Przecena aplikacji z $1,99 na zero. Pobierajcie i cieszcie się smakiem prawdziwej, samodzielnie zrobionej kawy ;)

icon
The Great Coffee AppBaglan DosmagambetovFood & Drink18,99 złDownload

 

 Catball Eats It All

W Catball Eats It All gracze będą mieć okazję na wykazanie się swoimi zdolnościami manualnymi. Głównym bohaterem jest kot, który zasadniczo nie przypomina kota. Jest zwinięty w kulkę, którą sterujemy na ekranie. Zabawa jest śmieszna i przyjemna. Zdecydowany oryginał.

W produkcji poruszamy się po przedziwnych planszach. Niektóre są stworzone z części zwierząt, inne na przykład z psiej twarzy. Fanty, które zbieramy, porozrzucane są w różnych miejscach na ekranie. Nasz kotek albo je kolekcjonuje (jak na przykład pluszowe misie), albo po prostu pożera (jak to koty :).

Gierka bardzo przypadła mi do gustu ze względu na swoją oryginalność i nietuzinkowość. Nigdy wcześniej nie widziałam na oczy czegoś równie dziwnego.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą dotykania ekranu. Kiedy chcemy, aby nasz milusiński podskoczył, musimy użyć dwóch palców, lub pacać w ekran do czasu, aż uda mu się podnieść cielsko z ziemi. Rewelacja. Przecena z $0,99.

Item not available.

 

 Words With Monsters

Przyszedł czas na zabawną produkcję słowną. Lubicie Scrabble? Jeżeli tak, jestem pewna, ze zakochacie się w Words With Monsters. W grze przyjdzie Wam zmierzyć się na słowa z komputerowymi stworkami. Jest to prawdziwa walka. Słowo zadane przeciwko słowu wroga…

Nad każdą postacią jest widoczny suwak z poziomem słownego ,,życia”. Stwór na obrazku wyżej posiada 32 punkty doświadczenia, więc wstawiając na ekranie słowa, które w sumie dadzą nam wynik 32, pokonujemy przeciwnika i przechodzimy do kolejnego levelu.

Oczywiście nie pobijemy go za pierwszym razem. Jeden nasz ruch, jeden przeciwnika. Jeżeli słabo znacie angielski, będziecie mieć okazję wiele się nauczyć podczas zabawy w Words With Monsters.

Swoimi wynikami możecie się oczywiście dzielić ze znajomymi za pomocą Facebooka, bądź innych portali. Mogę Was zapewnić, że podczas nudnej podróży pociągiem, stworek w dziwnym, czerwonym nakryciu głowy, będzie świetnym towarzyszem do zabawy. Przecena z $2,99.

icon
Monsters have feelings too!Wayne PetzlerGamesBezpłatneDownload

 

 GeoBee Challenge

Wydaje Wam się, że jesteście mistrzami z geografii? Macie rację – wydaje Wam się :) Sprawdźcie swoją wiedzę w najnowszej produkcji National Geographic, która obecnie znajduje się na wielkiej przecenie.

Cała zabawa składa się z 15 rund. W każdej rundzie macie 5 pytań. Po tym, jak uda Wam się (bądź nie uda) odpowiedzieć na pytania, zostajecie podsumowani punktowo, a następnie przechodzicie do kolejnego zadania.

Na odpowiedź macie ograniczoną ilość czasu. Na górze ekranu zauważcie zielony pasek, który zmniejsza się z każdą sekundą. Zawsze macie trzy możliwości odpowiedzi do wyboru (czyli około 33,3(3)% szans na zgadnięcie). Większość pytań dotyczy znajomości świata, a także najbardziej skrywanych w nim zakątków.

Bardzo rozwijająca produkcja od znanego wydawcy. Jeżeli lubicie geografię, powinniście być zachwyceni. Jeżeli nie – możecie sobie odpuścić, bo załamiecie się poziomem swojej wiedzy. Przecena z $1,99.

icon
GeoBee ChallengeNational Geographic SocietyGamesBezpłatneDownload

 

 Jawel Next

Lubicie ,,match 3″? Kto by nie lubił :) Te świetne, logiczne produkcje są widoczne w prawie każdym urządzeniu mobilnym. Zadanie gracza może wydać się proste, lecz kiedy do przestawiania kolorowych klocków dojdzie element czasowy, można się nieźle napocić.

W opisywanej grze będziecie mieć okazję na kolekcjonowanie szlachetnych kamieni. Wyobraźcie sobie, że macie gablotkę, w której trzymacie znalezione okazy. Co jakiś czas zwiększa się ona o jeden eksponat. Kiedy uda Wam się zebrać wszystkie rodzaje, będziecie prawdziwymi szychami. Tak właśnie wygląda zabawa w Jawel Next.

Na planszy poustawiane są kolorowe kamienie. Zadanie gracza polega na takim ich przestawieniu, aby minimum trzy takie same kamienie znalazły się obok się. Kiedy otrzymacie szansę na stworzenie kombosa z 5 sztuk – nie żałujcie sobie. Otrzymacie bonus, dzięki któremu kolejnych kilka kamyczków zostanie automatycznie zbitych.

Kiedy wciągniecie się w grę, nie będzie szans, żeby Was z niej wyciągnąć. Jeżeli zauważycie pewne zależności podczas przestawiania kamieni, zaczniecie zagłębiać się coraz bardziej. Wiedzieliście, że z trzech fioletowych kamieni można uzyskać jedno duże serce? Ups! Nie powinnam o tym wspominać – to przecież tajemnica! Przecena z $1,99.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button