TimeFish – ta rybka wody się… boi!

TimeFish to gra zręcznościowa od Nanai, która dopiero dzisiaj pojawiła się w AppStore i Google Play. Zasadniczo ryby wody się nie boją – co więcej – nie mogą bez niej żyć! W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Główna bohaterka ucieka przed falą jak szalona.

wev

Gra jest ładna i bardzo prosta wizualnie. To zawsze jest plusem w mojej opinii. Najważniejsze bowiem jest to, czy grywalność jest na odpowiednim poziomie.

W produkcji wcielamy się w postać rybki, która pływa w szklanym naczyniu. Za nią pędzi fala w danym kolorze, odpowiadającym przeszkodom w kształcie trójkąta. Po wykonaniu całego ,,koła”, kolorystyka ulega zmianie, nam zaczyna się kręcić w głowie ze względu na okrężny ruch, a dodatkowo bez przerwy zwiększa się prędkość poruszania się rybki.

efqf

Z każdym kolejnym skokiem jest trudniej, przez co niesamowicie ciężko jest uzyskać dobry wynik. W końcu tak wszystko pędzi, że nie jesteśmy w stanie się skupić na zabawie.

Nie zmienia to jednak wszystko faktu, że produkcja jest bardzo przyjemna i świetnie sprawdzi się podczas krótkich chwil przerwy (na przykład na kibelkowych posiedzeniach). Jeżeli szukacie naprawdę ciekawej gierki, która będzie od Was wymagać wysiłku psychicznego, pobierajcie a z pewnością nie będziecie żałować.

ew

Podsumowując – pobieramy i nie marudzimy :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
TimefishNanali Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button