Eye Doctor – zabaw się w okulistę!

Dobrych gier dla dzieci jest stosunkowo dużo, jednak większość z nich nudzi się po krótkim czasie. Nie powiem, aby Eye Doctor było produkcją, w którą można by było grać godzinami, jednak dla małych doktorków z pewnością zabawa będzie przyjemna.

Jeżeli macie w domu malca, który interesuje się strzykawkami, kroplówkami i innymi narzędziami medycznymi, możecie mu podsunąć produkcję studia Bluebear. Kolorowo, ładnie i jakże medycznie!

Standardowo – tylko jedna postać jest odblokowana na początek. Zajmujecie się dziewczynką, która ma problemy ze wzrokiem. Jej oczy łzawią, źle widzi, a koleżanki w szkole się z niej śmieją. Chyba nie zostawicie biednej istotki bez pomocy? Weźcie do ręki odpowiednie narzędzia i pomóżcie przyszłej okularnicy.

Wasze zadanie nie ograniczy się do jego zabiegu. Przede wszystkim musicie zaaplikować krople, aby dobrze dopasować okulary. Bierzecie więc zakraplacz i po kolei wkraplacie po kilka mililitrów płynu do każdego oka. Kiedy dziewczynce zaczną płynąć łzy, otrzyjcie je chusteczką.

Kolejnym Waszym zadaniem będzie komputerowe badanie wzroku – jest to swego rodzaju mini-gierka, która sprawdza Waszą szybkość. Kiedy uwiniecie się z badaniem, przyjdzie pora na laserowe usuwanie wady. Za pomocą specjalnego urządzenia musicie uniemożliwić małej mruganie. Weźcie do ręki laser i usuńcie wszystkie niedoskonałości na oku.

Po laserowym usuwaniu wady, przyjdzie pora na dopasowywanie soczewek. Musicie wybrać jedną spośród kilku widocznych na ekranie. Z lewym rogu zauważycie tablicę z literkami. Kiedy wszystko będzie wyraźnie widać, możecie być pewni, że trafiliście z soczewką.

Ostatnią i najprzyjemniejszą częścią zabawy jest dopasowywanie oprawek okularów. Możecie wybierać zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne. Postawcie na wygląd – Wasza pacjentka musi wygląda zniewalająco.

Kiedy zakończycie swoją misję w gabinecie, zróbcie dziewczynce zdjęcie i podzielcie się swoim dziełem ze znajomymi za pomocą Facebooka, Twittera, bądź maila. Zapiszcie zdjęcie na rolce od aparatu, aby chwalić się tym, co udało Wam się osiągnąć.

Kiedy wyleczycie jedną pacjentkę, będziecie mogli zająć się kolejną. Każdą postacią zajmijcie się najlepiej jak tylko możecie – pamiętajcie – bez Waszej pomocy się nie obędzie ;)

icon
Eye Doctor - Kids gamesBluebear Technologies Ltd.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button