Waldo & Friends – gdzie jest Wally… a nie, Waldo!?

Zapewne pamiętacie amerykański serial animowany ,,Gdzie jest Wally?” i późniejszą grę o tym samym tytule, kiedy trzeba było w tłumie znaleźć postać zabawnie ubranego chłopca. Opisywana w tym wpisie aplikacja to Waldo & Friends – wierna kopia wspomnianego ,,Gdzie jest Wally?”. Czy zdobędzie taką popularność jak oryginał?

Co odróżnia Waldo & Friends od Gdzie jest Wally? Tak naprawdę niewiele. Przede wszystkim w przypadku Waldo & Friends przychodzi nam szukać nie tylko głównego bohatera, lecz również jego przyjaciół.

W aplikacji odkrywamy nowe lądy dzięki zebranym pieniążkom. Znalezione w grze fanty zamieniamy na gotówkę i dzięki temu mamy okazję na kupowanie nowych części wyspy, a tym samym branie udziału w następnych przygodach Waldo.

Na planszy w dolnej części widać przedmioty, które mają być znalezione na miszmaszowy wyświetlaczu. Jeżeli uda nam się zauważyć obiekt, wystarczy dotknąć planszy, a w mgnieniu oka obok naszego gestu ukazuje się ,,ptaszek”. Próba pacania w ekran ,,a może się uda” niestety w tym przypadku nie zda rezultatu. Od razu pokazuje się komunikat ostrzegający o zawodności takiego działania.

Produkcja studia Ludia prezentuje się całkiem przyzwoicie. Nie ma ochów i achów, jednak można się skupić i spokojnie odpocząć po długim dniu pracy. Wydaje mi się, że aplikacja sprawdzi się w rękach dzieci. Jest kolorowa i zabawna. Polecam ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button