Tie Right – jak prawidłowo zawiązać krawat?

Drodzy Panowie, jeżeli często zastanawiacie się jak zawiązać krawat, to aplikacja Tie Right to zdecydowany must have właśnie dla Was. Jeżeli macie czasem (bądź zawsze) problemy z zawiązaniem krawata, z pomocą przyjdzie Wam produkcja, która w dniu dzisiejszym gości w naszym wpisie. Od teraz nie będziecie już prosić taty, wujka, czy kolegi o skomplikowaną sztukę przeciągnięcia dwóch kawałków materiału. Dacie radę sami (z małą pomocą mobilnej aplikacji) zawiązać idealny ,,krawaciarski” węzeł :)

Tie Right stworzono z myślą o wszystkich mężczyznach (i coraz częściej kobietach), którzy nie mają wypracowanego odruchu wiązania krawata w prawidłowy sposób. Produkcja z krawatem w roli głównej jest stworzona z myślą o takich właśnie osobach. Od dziś, wiązanie kawałka materiału będzie dla Was bułką z masłem.

Program został zrobiony w bardzo ciekawy sposób. Na ekranie widzimy kilka rodzajów krawatów i sposobów ich wiązania. Dodatkiem jest nauka wiązania muchy. Wybieramy odpowiadający nam układ krawatu i oglądamy prezentację.

Autorzy produkcji w prosty sposób – wręcz łopatologicznie tłumaczą w sposób bezsłowny jak krok po kroku zawiązać krawat. Sukcesy osiągamy już za pierwszym razem. Przerwy pomiędzy jednym krokiem a drugim są na tyle wydłużone, aby móc wiązać materiał razem z aplikacją.

Sprawdzone – działa ;) Szczerze polecamy! Panowie – obciachem jest nieprofesjonalnie zawiązany krawat, albo proszenie wujka o zrobienie tego za Was ;)

Pobierz Tie Right  za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button