The MoonGoons – zręcznościówka nie z tej ziemi

Boofus to główny bohater produkcji studia CSC Media Group. Jego i równocześnie naszym zadaniem, jest sprowadzenie zaginionych przyjaciół. Do odkrycia mamy aż 3 planety, na których czekają na nas kolorowe i niesamowite levele.

The MoonGoons to bardzo wciągająca gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać niebieskiego stworka, wyglądającego trochę na żabę. Poruszamy się po różnych krainach, unikając niebezpieczeństw i ratując kolegów, którzy zostali uwięzieni. Produkcja z pewnością znajdzie wielu fanów. Ja już ją wrzuciłam do folderu z ulubionymi.

pla

Zadaniem gracza w The MoonGoons jest przejście z jednej części planety na drugą. Boofus porusza się dopiero wtedy, kiedy dotkniemy jego szanownego ciałka. Do przejścia są aż trzy światy, w których znajdziecie dziesiątki leveli. Każdy etap jest inny i wymaga wykazania się różnymi umiejętnościami.

Dotknięcie bohatera powoduje wprowadzenie go w ruch. Kiedy okaże się, że przed nami wyrosło niebezpieczeństwo, należy kliknąć na postać jeszcze raz, by ta zatrzymała się i uniknęła śmierci. Przeszkadzajkami, jakie możecie spotkać w grze, są przede wszystkim  ogniste kule, czy wystające kolce.

Twórcy aplikacji pomyśleli o tym, aby jeszcze bardziej zaangażować graczy w zabawę. Wymyślili konstrukcje, które są obsługiwane właśnie przez użytkownika. Drewniana winda nie zjedzie, dopóki nie wykonamy korbką odpowiedniego ruchu. Windy przydają się szczególnie wtedy, gdy na dolnej konstrukcji został uwięziony nasz przyjaciel, a my nie mamy innego sposobu, aby się do niego dostać.

Aby uratować innego stworka, wystarczy przez niego przejść. Punktem wyjścia zarówno dla nas, jak i dla uratowanego kolegi jest tunel wydrążony w skałach.

pla2

W grze można uzbierać maksymalnie trzy gwiazdki. Ich ilość zależy od czasu, w jakim pokonujemy dany level, oraz od tego, czy uda nam się uratować przyjaciela. Jedna planeta to 30 gwiazdek, więc trochę czasu Wam zajmie, aby przejść całą grę.

Oprawa graficzna produkcji jest bardzo ładna. Levele są kolorowe, a świat jest faktycznie kosmiczny. Muzyczka, jaka leci w tle jest bardzo chwytliwa. Po kilku minutach spędzonych z grą, nie możemy przestać jej nucić.

Pobierz The MoonGoons za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button