Digger HD – koparkowy poszukiwacz skarbów

Digger HD przeniesiemy się do kopalni, które zostały zamknięte dziesiątki lat temu. Skarby, jakie możemy tam znaleźć są na tyle cenne, że dziwne stworki strzegą ich całą dobę. Żeby się do nich dostać, gra musi wykazać się przebiegłością, bądź zdolnością do tworzenia pułapek.

To, co zajdziecie w podziemiach jest najbardziej strzeżoną tajemnica. Złoto, diamenty, skamieniałości, szczątki dinozaurów, starożytne naczynia i miecze. Każdy przedmiot jest niezwykle wartościowy, dlatego odkrycie go da Wam szanse na duży zarobie. Twórcy aplikacji – studio Creative Mobile powróciło pamięcią do pierwszych gier konsolowych i stworzyło rewelacyjną produkcję, która umożliwia przeniesienie się do dzieciństwa.

col

Jesteście gotowi na wcielenie się w rolę kierowcy koparki? Tylko najlepsi mogą się pokusić o tak niebezpieczną podróż. Zależnie od etapu (a tych jest 50), będziecie mieć za cel zabicie określonej ilości stworków, bądź zebranie wszystkich diamentów. Kiedy będziecie uganiać się za zielonymi świecidełkami, nie zapomnijcie o workach ze złotem.

Warto wspomnieć, że worków nie da się tak po prostu pożreć. Należy wydrążyć tunel, do którego złoto zostanie zrzucone. Dopiero wtedy zawartość lnianego worka się rozsypie i będziecie mogli się o nią pokusić. Złoto jest bardzo wartościowe. Bez niego nie będziecie mieć możliwości kupowania ulepszeń do bryki.

col2

Pewnie się zastanawiacie, w jaki sposób koparka może zabić swoich wrogów… Na pewno nie poprzez przejechanie ich – byłoby to za proste, nie uważacie? Podstawowym sposobem pozbycia się stworów, jest zrzucenie na ich głowy worka ze złotem. Inną opcją jest wystrzelenie w ich stronę pocisku. Ja osobiście wolę zbierać diamenty, niż walczyć z tymi paskudztwami.

Mam jedno ,,ale”, jeżeli chodzi o sterowanie. Dysponujemy joistickiem. Trzeba przyznać, że jest zbyt słabo, a czasem za bardzo wrażliwy na nasz dotyk. Koparka zasadniczo śmiga tam, gdzie ma ochotę. Ciężko jest ją wyczuć. Poza tą jedną rzeczą, nie mam żadnych zarzutów do gry – kolorowo i przyjemnie. Polecam wszystkim.

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button