Call of Mini™ Infinity – strzelanka w trybie online

Wszyscy fani strzelanek powinni poznać Call of Mini™ Infinity – grę, w której wcielamy się w postać małego, gwiezdnego wojownika, która walczy o to, aby znaleźć odpowiednie miejsce do kolonizacji swojej planety, która została narażona na upadek meteorytu.

Gra toczy się między graczami z całego świata. Możecie bawić się w pojedynkę, bądź łączyć się w czteroosobowe zespoły. Najważniejsze jest jednak to, aby wygrać. W produkcji studia Triniti Interactive Limited znajdziecie bardzo duże możliwości ulepszania postaci. Jest to o tyle dobre, że zabawa może się nigdy nie kończyć, a Wy ciągle będziecie mogli więcej!

Kiedy wejdziecie do swojej bazy, będziecie mogli ulepszać postać o nowe moce, czy bronie. Jest to Wasz mobilny sklep. Akcja gry toczy się na jednej planecie. Zależnie od poziomu zaawansowania, będziecie mogli brać udział w różnych misjach. Najpierw jednak musicie wykazać się odpowiednimi zdolnościami, aby awansować.

W pierwszy levelu należy wyjść na arenę walki i pozostać na niej jak najdłużej. Postarajcie się zabić jak największą liczbę przeciwników. Za każdą wygraną otrzymujecie specjalne wynagrodzenie. Dostajecie zarówno monety, jak i diamenty. Te drugie są szczególnie wartościowe. Można za nie kupić przedmioty, które normalnie nie są możliwe do zakupienia.

Jeżeli chodzi o samą strefę walki – chodzi po różnego rodzaju nawierzchniach. Znajdziecie się zarówno we wnętrzach budynków, jak również na ich obrzeżach. Nie zdziwcie się, jeżeli zobaczycie przed oczami góry. Sterowanie odbywa się za pomocą joisticka, jako przycisku do poruszania się w różne strony, dotykania ekranu, aby obejrzeć się za siebie, przycisku strzału, oraz skoku.

Przyznam, że było mi dość ciężko utrzymać się na planszy w pierwszym levelu. Zabijano mnie po kilku sekundach. Nic dziwnego – w grze jest tak wielu świetnych i doświadczonych graczy, że walka z nimi jest czystą przyjemnością. Grę polecam wszystkim, którzy lubią dobre strzelanki i nie boją się konfrontacji z innymi graczami.

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button