The Legend of Holy Archer – uratuj świat! Znowu…

hlyarcherCzy chcieliście kiedykolwiek zostać łucznikami? A może po prostu bohaterami, którzy chcą uratować świat? No to teraz macie okazję to uczynić, bowiem w grze The Legend of Holy Archer wcielamy się w obie te postacie, a więc łucznika, który ratuje świat.

Naszym zadaniem jest po prostu walczyć. Na samym początku poznajemy sterowanie. Jest ono rozwiązane bardzo ciekawie, bowiem najpierw wybieramy mniej więcej kierunek strzału, a potem bez najmniejszego kłopotu możemy sterować strzałą. Uwaga – podczas lotu! No dobra, ale to jest święty łuk, więc tutaj możliwe jest właściwie wszystko. Szkoda tylko, że tak strasznie ułatwia to rozgrywkę.

Potem przechodzimy do misji właściwych. Z dołów wyłaniają się potwory. Robią to wszędzie. My musimy ochronić nasze królestwo i zabić wszystkie niezbyt przychylnie nastawione kreatury. Robimy to za pomocą oczywiście łuku oraz niektórych specjalnych uderzeń, które uaktywnimy strzelając w koła nad głową potwora.

Okazuje się, że gra, choć wydaje się strasznie prosta, to nie odpycha od siebie, a kolejne rozgrywki staja się nawet przyjemnością. Można jednak było pokusić się o trochę większe zróżnicowanie poziomów. Może nawet jakieś konkretniejsze upgrade’y?

Grafika w grze nie jest mocną stroną. Wszystko jest strasznie proste, wręcz ubogie, biedne. Wiele gier dwuwymiarowych sprawia o wiele lepsze wrażenie niż tutaj trój wymiar. Może łatwiej byłoby twórcom pójść za innymi i przygotować coś kanciastego, ośmiobitowego?

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button