Hazard Rush – zręcznościowa, prosta

Czasem brakuje nam dynamiczniejszych produkcji, które zahaczałyby o zręcznościowe. Wiele tego typu gier nie jest pisanych na telefony z systemem Android, bo ciężko jest czasem stworzyć odpowiednie, wygodne do tego sterowanie, żeby szybko reagować bez przycisków. Wiele osób nawet nie używa kompletnie dotykowych telefonów, bo są one po prostu dla nich niewygodne. Ile osób, tyle problemów.

hazardrush

Nasze zadanie jest bardzo proste. Po prostu uciekamy przed wrogimi statkami i unikamy ich. My jesteśmy białym, małym stateczkiem, który atakowany jest przez chmarę czerwonych. Jedynym ich celem jesteśmy my. Inne poruszają się w żadnym innym kierunku tylko w naszą stronę. Ucieczkę zapewnia nam na szczęście trochę lepszy sprzęt niż ten, którym dysponują nasi wrogowie.

Po mapie rozrzucone są bomby, Wystarczy w nie wlecieć, a ta wybuchnie niszcząc okolicznych wrogów. Nie wiedzieć czemu – nam się nic nie stanie i będziemy gotowi na pojedynki z resztą.

Gra jest bardzo przyjemna w odbiorze. Sterowanie rozwiązano za pomocą triggera, który pojawia się w dowolnym miejscu na ekranie. Przesuwanie palcem powoduje kierowanie statkiem w odpowiednie miejsce.

Grafika również wykonana jest starannie. Proste, dwuwymiarowe środowisko z ciekawą oprawą dźwiękową. Za to plus.

Gra otrzymuje ocenę 7/10.
Nie jest to szczyt możliwości producentów. Można było pokusić się o więcej trybów rozgrywki oraz możliwości strzelania.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button