Survival Race – uciekaj przed roślinami

Ludzie zaburzyli niestety działanie natury. Zarówno w prawdziwym świecie, jak i w grze, którą dzisiaj prezentujemy. Na szczęście w naszym wypadku nie jest tak źle jak w przypadku Survival Race. Po naszym świecie nie biegają potwory, nic strasznego nas nie atakuje, no chyba że do strasznych rzeczy zaliczyć można pająki. Tutaj do czynienia mamy z inteligentnymi roślinami. Brzmi ciekawie.

surialrace

Co jest naszym zadaniem? To gra typu „runner”, w której po prostu uciekamy. Oczywiście przed krwiożerczymi roślinami, które nas atakują. Te zobaczyć możemy w tle podczas rozgrywki, bo całą produkcję zrealizowano w konwencji 2.5D, a więc dwuwymiarowe tło z elementami trójwymiarowymi, którymi są samochód oraz przeróżne rzeczy, po których będziemy się przemieszczać.

Podczas ucieczki będziemy zbierać monety. Te przydadzą się, bo będziemy mogli za pomocą nich zakupić sobie dodatkowe upgrade’y. Tam znajdziemy pistolet, przyspieszenie, czy też po prostu nowy samochód. Ten możemy umalować w barwy kraju, który sobie wybierzemy.

Poziomy wykonane są bardzo ciekawie. Nie zawsze uda nam się odpowiednio przejechać każdy poziom, bo czeka na nas kilka niespodzianek. Gra się niesamowicie przyjemnie.

Gra okraszona jest naprawdę dobrą oprawą audiowizualną. Samo Intro do gry oraz komiks, który nam się na samym początku pokazują są wysokiej jakości. To samo jeśli chodzi o filmiki w Internecie. Nawet strona internetowa poświęcona grze jest bardzo dobrze wykonana.

 

Ocena 7/10.
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button