The HinterLands, czyli platformówkowy Minecraft

Spędzacie dużo czasu w wirtualnym świecie Minecrafta? Jeżeli tak, a jednocześnie jesteście fanami gier platformowych, mamy dla Was ciekawą, i co ważne darmową, produkcję mobilną. Drodzy AppsCzytelnicy, przed Wami The HinterLands. Taki tam Minecraft w 2D.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji musimy stworzyć swoją wirtualną postać. Istnieje możliwość wybrania płci naszego bohatera, koloru jego ubioru, a nawet oczu i włosów. Kiedy już spersonalizujemy naszego „chara”, zaczyna się zabawa w craftowanie. Oczywiście, zanim do tego dojdzie musimy stworzyć wirtualny świat. Do wyboru są trzy: mały, średni i…duży.

Gra oferuje nam dwa tryby gry. Single Player jest dobrą propozycją dla początkujących, którzy dopiero uczą się zasad produkcji oraz osób niemających stałego dostępu do internetu. Multiplayer to natomiast świetne rozwiązanie dla każdego, kogo interesuje tylko i wyłącznie zabawa z przyjaciółmi.  Tryb wieloosobowy w tej darmowej grze jest ogromnym plusem. W końcu nawet niektóre płatne gry go nie oferują.

Jako że nie jestem zbytnią fanką Minecrafta i gier jemu podobnych, nie jestem w stanie do końca napisać, czy The HinterLands spełni wszystkie oczekiwania fanów kwadraciastej gry od studia Mojang. Opisywana gra na pewno nie oferuje tak wielu możliwości, co PC-towe produkcje, lecz jako „zabijacz” nudy na kilkanaście minut powinna być idealna.

Oprawa graficzna nie jest najmocniejszą stroną The HinerLands. Świat stworzony przez jej twórców jest prosty aż do bólu. Pikselowa, dwuwymiarowa grafika ma jednak swój urok, który z całą pewnością niejednemu z Was przypadnie do gustu. W aplikacji brakuje  dźwięków. Czy to minus? Trudno powiedzieć. Lepiej chyba zrezygnować z oprawy audio, niż stworzyć ją na „odwal”.

The HinterLands do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button