The Bot Squad – drony, drony, wszędzie drony!

Macie ochotę na naprawdę fajną gierkę? The Bot Squad to nowość, która zawitała do AppStore i Google Play dosłownie kilka dni temu. Produkcja Ubisoftu jest dostępna za darmo, chociaż istnieje możliwość dopłacenia do niej poprzez system mikropłatności. W grze znajdzie się miejsce zarówno za atak, jak i obronę. Niebieskie drony, którymi przychodzi nam sterować zamieniają się czasem miejscami z czerwonymi robotami należącymi do przeciwników.

Akcja gry toczy się na bliżej nieokreślonej stacji kosmicznej. Zaczynamy w portalu. Zależnie od poziomu, przychodzi nam sterować jednym, bądź kilkoma dronami jednocześnie. Naszym celem jest przedostanie się do niebieskich teleportów. Po drodze staramy się zebrać maksymalną ilość gwiazdek (3). Jeżeli nam się powiedzie, otrzymamy satysfakcjonujący bonus na koniec levelu.

Przeciwnicy są podobnie zaawansowani technologicznie, co nasi podopieczni. Klikając na ,,czerwonych”, jesteśmy w stanie sprawdzić, jaki zasięg ma ich atak. W ten sposób ustalając drogę do teleportu albo całkowicie omijamy niebezpieczne tereny, albo wchodzimy na nie tylko i wyłącznie na chwilę w celu zebrania gwiazdek.

Drony w posiadaniu których jesteśmy, z natury mają dość dużą odporność. Nie jest więc problemem otrzymanie kilku ciosów od wroga. Za zebrane w produkcji fanty możemy w sklepie dla gracza kupić ulepszenia dla postaci, oraz nowych bohaterów. Jak pewne się domyślacie, ekskluzywna waluta musi istnieć w tego typu grze. Dzięki niej jesteśmy w stanie przyspieszyć ulepszanie, które często trwa 10 minut, czy kupić specjalne gadżety.

Aplikacja pod względem graficznym prezentuje się rewelacyjnie. Gracze do pokonania mają gigantyczną ilość leveli, więc nawet okupowanie gry przez kilka godzin nie spowoduje jej całkowitego przejścia. Problemem mogą być baterie – to swego rodzaju dronowe życia. Jeżeli skończą nam się zapasy (w początkowych planszach ciągle dostajemy doładowanie, lecz dalej jesteśmy już zdani na siebie), rozwiązaniem będzie ich dokupienie, bądź cierpliwe czekanie. Niemniej jednak, szczerze polecam.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button