Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #53

Witajcie, Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy! Tradycyjnie już, jak każdej niedzieli, przygotowaliśmy dla Was zestawienie przecenionych gier i aplikacji na Androida. Nie wszystkie z prezentowanych przez nas tytułów należą do najtańszych, jednak mimo to warto się nimi zainteresować, ponieważ na co dzień trzeba za nie zapłacić nawet pięćdziesiąt procent więcej. Żeby przesadnie nie przedłużać, a od razu przejść do rzeczy, zachęcamy do zapoznania się z całą treścią kolejnego już odcinka Androidowych Okazji. Mamy nadzieję, że i tym razem sprostaliśmy Waszym promocyjno-wyprzedażowym oczekiwaniom.

Sentinel 4: Dark Star

Dzisiejszy wpis zaczynamy dosyć nietypowo, bo nie od produkcji, która została przeceniona z konkretnej kwoty, a jedynie zadebiutowała w Google Play. Wiele wskazuje jednak na to, że premierowa cena Sentinel 4: Dark Star będzie niższa od tej oferowanej na co dzień, dlatego też uznaliśmy, że opisywana gra nadaje się do tego, by o niej wspomnieć na łamach Androidowych Okazji.

Sentinel 4: Dark Star to kolejny przedstawiciel gatunku tower defense. Nikogo z Was zatem nie zdziwi fakt, że naszym zadaniem jest w nim obrona specjalnej miejscówki przed atakami hord różnego rodzaju przeciwników. Do przejścia mamy ponad 25 plansz osadzonych w kolorowym i futurystycznie wyglądającym świecie, gdzie na każdym kroku spotkać możemy niedostępne w „realu” bronie oraz tego typu gadżety.

Mimo że liczba leveli dostępnych w gierce na nikim z Was z pewnością większego wrażenia nie zrobiła, warto dodać, że mapki stworzone na potrzeby Sentinel 4: Dark Star są naprawdę pokaźnych rozmiarów, dzięki czemu nie sposób odczuć jakąkolwiek nudę w trakcie wykonywania poszczególnych misji. Nie można też zapominać o tym, iż w apce dostępnych jest kilka poziomów trudności, które przydają się w sytuacji, gdy uda nam się przejść wszystkie plansze w normalnym trybie i postanowimy skorzystać z czegoś bardziej „hardkorowego”.

Użytkownicy iOS-a mogą grę Sentinel 4: Dark Star pobierać za niecałe dwadzieścia złotych. Obecnie w Google Play cena wspomnianej apki wynosi prawie połowę mniej, co wydaje się być sporą okazją. Pobierz Sentinel 4: Dark Star za 10,82 PLN w Google Play.

Doodle God

Nie każdy rozumie fenomen gier, w których łączy się ze sobą różne elementy tylko i wyłącznie po to, aby powstały z nich kolejne. Jeżeli Wam taka forma spędzania wolnego czasu absolutnie nie przeszkadza, wypróbujcie gierkę Doodle God będącą niemalże hiciorem dla wszystkich miłośników tworzenia wirtualnych żywiołów i przedmiotów.

W Doodle God – jak wskazuje na to sama nazwa – przychodzi nam wcielić się w postać Boga, twórcy naszego świata czy jak kto tam woli. Nasze zadanie polega na kreowaniu ponad dwustu elementów charakterystycznych dla Ziemi. Na początku – rzecz jasna – liczba dostępnych dla nas przedmiotów jest niewielka, ale z czasem ulega to sporym zmianom.

god

W internecie znaleźć można sporą liczbę poradników do Doodle God, ale raczej nie warto z nich korzystać. W końcu nic nie daje człowiekowi takiej satysfakcji jak wykonanie zadania w sposób samodzielny. Jeżeli znajdziecie się natomiast w sytuacji ekstremalnej, zawsze możecie zdecydować się na system podpowiedzi wbudowany w grę.

Chociaż po tytułach takich jak Doodle God nie spodziewamy się niczego rewelacyjnego w kwestii grafiki, trzeba przyznać, że opisywana gierka pozytywnie potrafi zaskoczyć w tej dziedzinie. Obrazek prezentujący się w tle oraz wszelkie animacje prezentują się na ekranie obiecująco, co sprawia, że spędzanie czasu na łączeniu elementów daje ogromną przyjemność.

Doodle God jest obecnie przecenione do kwoty wynoszącej nieco ponad sześć złotych. Warto szybko zdecydować się na kupno tej gry, bowiem jej cena może wkrótce wzrosnąć o prawie połowę. Pobierz Doodle God za 6,38 PLN w Google Play.

Type:Rider

Męczą Was standardowe gierki, których można znaleźć w Google Play na pęczki? Nie jesteście jedyni. Na szczęście, jest dla Was ratunek w postaci zręcznościówki o nazwie Type:Rider, której akcja rozgrywa się w świecie… czcionek.

Celem gracza w Type:Rider jest doprowadzenie dwóch kulek z atramentu do końca danej planszy. Pierwszy level rozgrywa się na czcionce wymyślonej przez pana o nazwisku Gutenberg. Kim on był i co takiego zrobił nie ma sensu tłumaczyć. Na pewno kojarzycie co nieco z lekcji historii, a nawet jeśli nie… Wikipedia czynna jest całą dobę.

Levele dostępne w grze podzielone są na rozdziały, w których mamy do czynienia z różnymi typami pism. Wszystkie elementy poziomów są zbudowane z plątaniny liter, co bardzo dobrze wpływa na ogólny klimat produkcji i sprawia, że poziom trudności wcale nie jest tak niski, jak mogłoby się to wydawać.

Ile kosztuje gra Type:Rider w chwili obecnej? Niecałe cztery złote, czyli o ponad sześćdziesiąt procent mniej, niż jeszcze kilka dni temu. Pobierz Type:Rider za 3,82 PLN w Google Play.

Business Calendar Pro

Nazwa aplikacji Business Calendar Pro daje nam do zrozumienia, że przydaje się ona głównie w celach służbowych, jednak śmiało można polecić ja każdej osobie, która przez cały tydzień ma prawdziwe urwanie głowy i nie zawsze jest w stanie wszystko zapamiętać z dokładnością co do jednej godziny bądź minuty.

Opisywana aplikacja synchronizuje się automatycznie z Google Calendar, co pozwala nam na bardzo szybkie importowanie dotychczas zapisanych przez nas notatek oraz przypomnień o różnych wydarzeniach. Jeśli chodzi o dodawanie bieżących informacji, sprawa jest niezwykle prosta, a cały proces nie zajmuje więcej niż dwóch minut.

Do każdego wpisu w danym dniu tygodnia możemy ustawić kilka alarmów oraz dokładnie wskazać miejsce spotkania. Ciekawą funkcją jest również tworzenie szablonów, które przydają się w sytuacjach, gdy często mamy okazję uczestniczyć w podobnych imprezach, na przykład, konferencjach czy też zebraniach.

Business Calendar Pro oferuje nam różnej wielkości widżety. Nie należą one być może do najbardziej wyszukanych, ale zdecydowanie przydają się w praktyce i świetnie wpływają na codzienną organizację. Komentarze użytkowników Google Play mówią same za siebie – jest to jeden z najlepszych kalendarzy na Androida!

Normalnie Business Calendar Pro kosztuje prawie dziesięć złotych. Obecnie można go dorwać za ponad połowę mniej. Pobierz Business Calendar Pro za 4,75 PLN w Google Play

Przykro nam to stwierdzać, ale na dzisiaj to już wszystko. Mamy nadzieję, że zdecydowaliście na pobranie chociażby jednej przecenionej produkcji i będzie Wam ona służyła przez długi czas. W razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Pozdrawiamy! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button