Littlest Pet Shop Your World – ożyw swoje zabawki!

Littlest Pet Shop Your World to aplikacja dostępna na urządzenia z iOS-em, oraz Androidem. Dzięki niej można wprowadzić do wirtualnego życia figurki, jakie zostały kupione w stacjonarnym sklepie. Zwykle wystarczy tylko zeskanować kod z łapki, by móc po chwili cieszyć się ożywionym pieskiem, lub kotkiem na ekranie swojego smartfona.

Osoby niemające wspomnianych figurek wcale nie muszą się martwić. Autorzy zadbali o to, by gracze niezaznajomieni z firmą i zwierzakami, również mogli się świetnie bawić. Produkcja jest dostępna w języku polskim, dzięki czemu wszystko idzie bardzo sprawnie.

Pierwszym zadaniem jest wybranie postaci. Ja zdecydowałam się na małego pieska. Idąc za przewodniczką, trafiamy na dach naszego hotelu. Mini-gierki jakie autorzy (Hasbro) zaoferowali swoim młodym użytkownikom są bardzo liczne. I tak zaczyna się misja na robienie koktajli owocowych.

Kolejne etapy zabawy do odkrywanie następnych pomieszczeń, ustawianie mebli, tworzenie galerii i szeroko rozumiana opieka nad podopiecznymi. W grze można kupować fanty za wirtualne, bądź prawdziwe pieniądze. Z tego co zdążyłam zauważyć, większą część przedmiotów jesteśmy w stanie sobie sprezentować za złote monety.

W sklepie znajdziemy zarówno upiększacze dla zwierząt (opaski, kokardki, naszyjniki, nakrycia głowy, itp.), jak również typowo domowe gadżety typu drapaki, stoliki, kanapy i lampy.

Nasi podopieczni mają okazję na zwiększanie swojego poziomu. Do tego muszą być jednak spełnione pewne kryteria. Trzy pasku przy każdej postaci informują, jak dużo jeszcze pozostało do awansu.

Gra ogólnie rzecz ujmując jest bardzo słodka i absorbująca. Z pewnością młodsza część Czytelników naszego portalu będzie zachwycona ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button