The Bard’s Tale – walcz z przeciwnikami i poznawaj wioski!

The Bard's TaleLubicie gry z dobrą grafiką, a do tego ciekawą fabułą? Jeśli jesteście fanami gier przygodowych i macie na waszych komputerach przynajmniej kilka tytułów z tego gatunku, to koniecznie musicie mieć The Bard’s Tale. Wielu twierdziło, że na pełną skalę 3D, gry na Androida się nie da zrobić. Jednak tutaj mamy przykład, że jest to możliwe. Musimy mieć jednak ok. 2GB wolnego miejsca na waszym telefonie.

W grze The Bard’s Tale wcielamy się w samolubnego łotrzyka, który jest zmęczony tułaniem się po piwnicach. Dlatego nasz bohater postanawia zacząć walczyć i przeżywa wiele ciekawych przygód. Jednak podczas walki możemy zostać ranni. Jednak nie ma się czym martwić, bowiem inne postacie mogą nam pomóc zregenerować nasze siły w ich imieniu. Podczas swojej podróży musicie również zbierać monety, dzięki którym można kupić lepszą broń. Fabuła jest naprawdę mocno rozbudowana bowiem mamy tutaj: 50 typów przeciwników nie licząc bossów, możecie zwiedzić wiele miasta, rzeki, zamki, wieże, lochy, góry pokryte śniegiem, jaskinie, nawiedzone grobowce i wiele więcej, 16 magicznych znaków, aby je odkryć, a następnie wezwać do woli i by mogły wam pomagać, ponad 150 unikalnych rodzajów broni, zbroi, narzędzi, tokenów i artefaktów. Dlatego też myślę, że naprawdę warto zagrać w tę grę, w szczególności jeśli jesteście fanami gier przygodowych.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona naprawdę genialna. Postacie i otoczenie w 3D robi naprawdę ogromne wrażenie. Gwarantuje, że najbardziej wybredne osoby będą zadowolone z tej gry. Muzyka również wprawia w odpowiednio nastrój zatem jest odpowiednio dobrana.
Gra za 9,35 zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button