Zookeeper – złap jak najwięcej zwierząt i wygraj rozgrywkę!

ZookeeperJeśli lubicie łamigłówki i układanki, to gra Zookeeper będzie dla was odpowiednią aplikacją. Wielu z was zapewne grało w gry, w których trzeba było na przykład zbijać kolorowe diamenty. Musiały się one znajdować w tych samych rzędach i aby je zlikwidować, musiały to być przynajmniej trzy diamenty w jednej linii, poziomo lub pionowo.

Tym razem do gra, na którą warto zwrócić uwagę to Zookeeper. Jest ona oparta na podobnych zasadach, co wyżej już wspomniane diamenty, z tą różnicą jednak, że tutaj do zbijania mamy zwierzęta afrykańskie. Tym razem jednak możemy również sprawdzać rankingi zdarzeń, czy dostosowywać swój avatar. Gra jest naprawdę prosta. Gracze mogą tym razem wziąć udział w turnieju walki oraz dążyć do uzyskania specjalnej nagrody. Twórcy aplikacji obiecują rozwój aplikacji. Dlatego też w miarę upływu czasu aplikacja będzie miała coraz więcej opcji, w tym bitwy Raid przeciw unikalnym znakom, które ograniczone są czasem. Gra pozwala również na zaproszenie znajomych do gry, jednak maksymalna ilość zaproszeń to dziesięć. Jeśli chodzi o łapanie zwierząt, to wystarczy przełączać się między sąsiednimi zwierzętami, a jeśli uzbieramy w rzędzie 3 zwierzaki w pionie lub poziomie są one łapane.

Jeśli chodzi o grafikę, jak na standardy tego typu gier, jest ona wystarczająca. Zwierzęta mają nietypowe kształty, jednak nie przeszkadza to w dobrej zabawie. Z pewnością zadowoli każdego z graczy. Muzyka również jest odpowiednia.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button