Flick Nations Rugby – zagraj na boisku w Rugby!

Dla osób lubiących sport, różne sporty drużynowe z pewnością nie stanowią najmniejszego problemu, jeśli chodzi o reguły jakie w nich obowiązują. Jednak jest jeszcze wiele sportów drużynowych, które nie są zbyt popularne w Polsce. Jedną z nich jest rugby, które jest naprawdę popularne w Stanach Zjednoczonych. Natomiast w Polsce są dopiero jakieś początki tej gry. Jeśli jednak jesteście fanami tej gry, to może warto zainteresować się chociażby grą na Androida.

Flick Nations Rugby jest kolejną odsłoną pracy Full Fat. Tym razem jednak możemy spróbować naszych sił w Rugby. Gra jak zwykle zachwyci was swoim zarówno intuicyjnym jak i jednocześnie precyzyjnym sterowaniem, za pomocą zaledwie jednego palca. Dlatego wystarczy zasznurować buty, założyć ochraniacze oraz kask i biec na boisko. Bowiem wcielamy się tutaj w jednego z graczy. Trzeba tutaj nadmienić, że wcielić można się w członka drużyny spośród aż piętnastu reprezentacji narodowych. Możecie tutaj zagrać w jednym spośród aż pięciu trybów gry. Zaczynając od interaktywnego samouczka, a zakończywszy na wygranej mistrzów. Jest to gra, która wywołuje emocje, zatem na pewno nie będziecie się nudzić wybiegając na boisko.

Jeśli chodzi o grafikę, to naprawdę cieszy ona oko każdego miłośnika gier na Androida. Dlatego jeśli naprawdę się nudzicie lub chcecie zagrać w coś nowego, to koniecznie musicie zaopatrzyć się w tę grę. Później już tylko możecie cieszyć się przyjemnością gry na boisku przez naprawdę wiele godzin.
Gra za 3,52 zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button