TESCO Ezakupy – zakupy przez internet to czysta przyjemność

W czasach, w których można załatwić prawie wszystko przez internet, nikogo nie powinny dziwić hipermarkety oferujące ezakupy z dostawą do domu. Do nich zalicza się Tesco, które ostatnio wydało narzędzie do robienia zakupów przez smartfona. Przyjrzałam się bliżej aplikacji TESCO Ezakupy i mogę ją z czystym sumieniem polecić wszystkim leniwcom i tym, którym brakuje czasu na codzienne obowiązki :)

qef

Narzędzie wykonane jest ładnie i zgrabnie. Można się po nim poruszać bez najmniejszych problemów w orientacji. Swego czasu miałam okazję zamawiać Tesco za pośrednictwem strony internetowej i nie narzekałam. Teraz zdecydowanie przerzucę się na wersję mobilną ;)

Pierwsza rzecz to bardzo wygodne menu, w którym człowiek się nie gubi. Najpotrzebniejsze funkcje dostępne są po pierwszym uruchomieniu i zawsze towarzyszą w lewym górnym rogu ekranu. Zamawianie dostawy na konkretną godzinę, dodawanie produktów du ulubionych, wbijanie punktów Clubcard, czy tworzenie list zakupów, to podstawowe opcje aplikacji.

avqe

Dość ważną rolę odgrywają promocje, które – w przeciwieństwie do innych sklepów – nie są ukryte, lecz wystawione na widok publiczny :) Skaner kodów kreskowych umożliwia dodanie do listy zakupów obiektu, który akurat wpadł nam w ręce. Porównywarka cen do dodtkowe ułatwienie, które z pewnością sprawdzi się w wielu domach.

qaefew

Podsumowując – jeżeli korzystacie z wirtualnych zakupów, a dodatkowo zdarza Wam się zaglądać do e-zakupów Tesco, koniecznie pobierzcie opisywaną aplikację. Jest wygodna, ładna i po prostu ułatwia życie :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button