PICS QUIZ – quiz zdjęciowy

Pics Quiz to zabawa, w której udział wzięło już ponad 4 miliony graczy z całego świata. Godnie dołączyłam do tego grona, wciągając się po pachy w słowną i zdjęciową zgadywankę.

Jeżeli przepadacie za wszelakimi łamigłówkami, quiz autorstwa Mob In Life z pewnością Wam się spodoba. Do pełni frajdy potrzebna jest jednak znajomość języka angielskiego – przynajmniej w średnim zaawansowaniu.

eqgqe

Zanim przejdę do omawiania zasad gry, wspomnę tylko o możliwości gry w pojedynkę, bądź w trybie multiplayer. Opcja druga umożliwia zabawę ze znajomymi z Facebooka (po wcześniejszym połączeniu), z losowym graczem, bądź z konkretnym użytkownikiem Quizu wyszukanym po loginie.

Zabawa podzielona jest na poziomy. Za każdy level możemy zdobyć 5 złotych monet. Do czego służą pieniążki, dowiecie się za chwilę. Teraz warto powiedzieć kilka słów o samej zabawie.

qeg

Otóż – po odpaleniu planszy naszym oczom ukazuje się jeden obrazek. Pod obrazkiem widnieją kwadraciki, w których powinny pojawić się literki. Zawsze chociaż jedno pole jest uzupełnione. W przypadku załączonych screenów i powiedzmy – dziewczynki w stroju sushi, wielce prawdopodobne jest, że poza słowem ,,sushi”, pojawi się w kolejnej rundzie (a tych dla każdego zdjęcia jest 3), ,,baby”, oraz ,,rice”. Chodzi bowiem o skojarzenia.

Jeżeli jesteście dobrzy w zgadywankach, quiz będzie dla Was wielką przyjemnością. Jeśli zdarzy się jakiś przestój, zawsze można skorzystać z dwóch opcji – uzupełnienia jednej literki, bądź usunięcia litery z rozsypanych klocków na dole planszy.

eqfe

Pieniążki możemy uzyskać poprzez oglądanie sponsorowanych reklam, przechodzenie leveli, łączenie z Facebookiem, bądź decydując się na system mikropłatności. Tak, czy owak – świetna zabawa gwarantowana :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button