AppSale – promocje w AppStore #133

Cześć i czołem! Jeżeli należycie do kręgu ludzi, którzy w upalne dni siedzą na kanapie przy włączonym wiatraku, przybijcie piątkę! Właśnie z myślą o takich osobistościach przygotowałam ten wpis. Byście nie nudzili się podczas wielogodzinnych ucieczek przed gorącem (czy to do ciemnej szafy, chłodnej łazienki, czy zaciemnionej kuchni), podążajcie za propozycjami dnia dzisiejszego :)

Oto produkcje, które obecnie dostępne są za darmo: Oczilla (przecena z $0,99 na zero), Save The Pencil 2 (przecena z $1,99 na zero), oraz Epica 2 Pro (przecena z $2,99 na zero). Do dzieła!

Oczilla

eqfweew

Oczilla to zmutowana ośmiornica, która porusza się w wodnej otchłani. Naszym celem jest takie poruszanie mackami, by nie dopuścić do zbliżenia się w okolice głowy żadnych niepowołanych gości.

Podczas zabawy zbieramy cząstki DNA, dzięki którym możemy ulepszać swoją postać o nowe odnóża (np. wszczepione zwierzęta robiące za karabiny), oraz zabawne skórki. Już po kilkunastu minutach gry mamy okazję na odpicowanie ośmiornicy w taki sposób, by radziła sobie z najpotężniejszymi wrogami.

ewfwr

Sterowanie stworem jest łatwe. Przynajmniej w teorii. Dotykamy prawej, bądź lewej części ekranu, by wycelować macki w stronę przeciwnika. W konsekwencji albo uchodzimy z życiem (a raczej trzema życiami), albo korzystamy z wypasionych power-upów, albo też ponosimy sromotną porażkę i zaczynamy przygodę od nowa – uwaga – od pierwszego poziomu.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Save The Pencil 2

Save The Pencil 2 t fantastyczna gra zręcznościowo-logiczna, w której naszym celem jest rysowanie linii ołówkiem, łącząc ze sobą różnego rodzaju kropki. Zaczyny od zielonej, kończymy na czerwonej – tyle jeżeli chodzi o podstawowe podstawy ;)

Do pokonania są dziesiątki skomplikowanych i bardzo wciągających poziomów. Podzielone są one na epizody. Jeżeli uda nam się wykonać trening (każdą plansze od jednej do trzech gwiazdek), możemy rozpocząć przygodę w trybie origami.

Cóż – nie będę Was dłużej namawiać. Jeżeli chcecie mieć do czynienia z linijkami, spinaczami biurowymi i innymi, wrednymi przedmiotami, koniecznie podejmijcie wyzwanie Save The Pencil 2 :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Epica 2 Pro

wrfwf

Epica 2 Pro to nic innego, jak aplikacja do edycji zdjęć. Nie posiada ona jednak tak banalnych funkcji, jak filtry, czy tym podobne. Tu liczą się przede wszystkim efekty hmmm… specyficzne ;)

Wystarczy zrobić zdjęcie, wybrać je z galerii, bądź z innego miejsca, by już po chwili zastosować dowolny z dziesiątek różnych efektów. Wśród nich znajdą się magiczne kule, specyficzne nakrycia głowy, ogniste tęcze, złote zęby, znane postaci, oraz tym podobne. Cóż – fajna zabawa dla osób lubiących miksować przy zdjęciach :)

qefwwe

Jeżeli  lubicie się bawić fotkami, pobierajcie. Nie wiemy kiedy cena wróci do normy. Wykonanie apki jest proste a interfejs intuicyjny i przyjemny dla oka :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button