Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #91

W trakcie wakacji stoi przed nami zawsze taki sam dylemat – czy lepiej wybrać się w góry, czy lepiej nad morze. Na pewno udając się na północ Polski do pełni szczęścia potrzebujemy znacznie więcej słońca, niż w przypadku południa. Nie ma co jednak ukrywać, że jeżeli będzie padało i grzmiało, nigdzie nie będziemy zadowoleni. Niestety, mimo że w ciągu najbliższych kilku dni ma być dość upalnie, zapowiadane są spore opady i wyładowania. W takiej sytuacji można dojść tylko do jednego wniosku: najlepiej pobrać kilka przecenionych gier oraz aplikacji i rozsiąść się wygodnie w fotelu. Pogoda wtedy nie będzie dla nas straszna!

WiFi Mouse Pro

Z racji tego, że w wakacje lubimy leniuchować, nie zawsze chce nam się podnosić z łóżka, by wyłączyć komputer, uruchomić kolejny odcinek ulubionego serialu albo zmienić aktualnie lecącą muzykę. Doskonale rozumiecie, co mam na myśli? Jeżeli tak, na pewno docenicie możliwości, jakie niesie za sobą instalacja aplikacji WiFi Mouse Pro.

WiFi Mouse Pro jest mobilną myszką, która pozwala zdalnie sterować naszym komputerem osobistym. Od innych podobnych narzędzi wyróżnia ją przede wszystkim fakt, iż jest niezwykle intuicyjna, dzięki czemu bardzo szybko jesteśmy w stanie ją opanować i poznać wszystkie tajniki.

Przykładów zastosowań aplikacji WiFi Mouse Pro można by było wymieniać bardzo wiele. Nie ma to jednak chyba najmniejszego sensu, bo znacznie ważniejsze wydaje się to, że opisywany program pozwala również na aktywowanie zdalnej klawiatury, umożliwiającej wprowadzanie tekstu na PC-ie. Ciekawą innowacją jest także obsługa komend głosowych w języku polskim.

Ile kosztuje WiFi Mouse Pro? W chwili obecnej można ją mieć już za niecałe 10 złotych. To niewiele, bo aż o 50 procent mniej, niż do tej pory. Pobierz WiFi Mouse Pro za 9,62 PLN w Google Play.

Goat Simulator GoatZ

Pamiętacie Goat Simulator? Oto jego kolejna cześć – tym razem taka, w której zamiast rozwalania wszystkiego, co nas otacza, bierzemy na celownik… zombiaki. Oczywiście, wszystko to przy całej masie bugów, do jakich zapewne już dawno przyzwyczaili się fani innych symulatorów z tej serii.

Twórcy Goat Simulator GoatZ postanowili swoim dziełem ośmieszyć  wszystkie survivalowe gierki, gdzie zadanie gracza polega na przetrwaniu w świecie pełnym umarlaków. Oczywiście, koza nie jest człowiekiem, ale w opisywanej produkcji posiada niemalże takie same umiejętności. Co to dokładnie oznacza? Ano to, że korzysta ona z broni i jednocześnie może je ulepszać.

Jeżeli nie wydaje Wam się bezsensowne bieganie zwierzakiem wyposażonym w łuk, na pewno będziecie zadowoleni z tego, co oferuje Goat Simulator GoatZ. Pamiętajcie jednak, że nie jest to produkcja stworzona „na serio”, a więc błędów jest w niej co niemiara. I nikt nie zamierza zawracać sobie nimi głowy!

Zombiakowy symulator kozy prawdopodobnie będzie przeceniony jedynie do końca dzisiejszego dnia. Spieszcie się zatem z pobieraniem, bo aktualna cena jest naprawdę atrakcyjna! Pobierz Goat Simulator GoatZ za 15,00 PLN w Google Play.

Karl’s Castle

Kolejna z gier przecenionych w tym tygodniu to apka stworzona z myślą o najmłodszych. Karl’s Castle jest typową obrazkową produkcją, gdzie nic nie jest wykonywane na czas, natomiast wszystko sprowadza się jedynie do dotykania postaci i słuchania oraz oglądania tego, co dla nas przygotowano.

Barwny, kreskówkowy świat przedstawiany w grze jest podzielony na kilka plansz. W każdej czeka na nas blisko 50 bohaterów, którzy mówią, skaczą albo wykonują masę innych różnych rzeczy. Łącznie do odkrycia jest aż 70 różnych historyjek. Dzieci powinno to zająć przez maksymalnie godzinę, bo – niestety – oferowane scenariusze są dosyć krótkie.

W Karl’s Castle na graczy czekają również trzy mini-gierki. Cudów spodziewać się po nich nie można – są proste, a po ich ukończeniu, raczej nie ma się ochoty zabierać za nie po raz kolejny.

Najlepsza niemiecka aplikacja dla dzieci przeceniona została o niecałe  70 procent. Oferta specjalna trwa tylko do końca weekendu. Pobierz Karl’s Castle za 4,90 PLN w Google Play.

Anomaly 2

Polska produkcja uznawana za jednego z lepszych przedstawicieli tower offense’ów. Jej akcja toczy się w świecie opanowanym przez maszyny, gdzie ludzkość musi walczyć o przetrwanie i każdej nocy stara się przemierzać świat, zdobywając jedzenie oraz inne potrzebne rzeczy.

Jak nietrudno się tego domyślić, nadrzędnym celem w Anomaly 2 jest zniszczenie oponentów. Jako gracze, kierujemy tu oddziałami, które muszą przejść przez konkretną drogę, zaliczając przy tym jak najmniejszą liczbę wpadek. W trakcie wykonywania misji możemy ulepszać posiadane przez nas jednostki i tym samym osiągać jeszcze lepsze rezultaty na polu bitwy.

Anomaly 2 to nie tylko tryb Single Player. To również rozgrywka wieloosobowa, gdzie możemy walczyć albo po dobrej, albo po złej stronie mocy. Gra jest wciąż bardzo popularna, tak więc znalezienie rywala wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się to wydawać.

Cena polskiego hitu to obecnie niecałe 8 złotych. Pobierz Anomaly 2 za 7,99 PLN w Google Play.

Drodzy Czytelnicy, ogłaszamy koniec dzisiejszego odcinka Androidowych Okazji. Liczymy na to, że za tydzień znów przeczytacie to, co dla Was przygotowaliśmy. A tymczasem – bierzcie się za grę! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button