Mission Impossible RogueNation – eliminuj agentów wroga

W Mission Impossible RogueNation otrzymujemy pozornie prostą misję – zlikwidować wszystkich agentów przeciwnika. Jak się dość szybko okazuje, zadanie jest skomplikowane, bo wymaga od nas ulepszania broni, trenowania umiejętności i… zarabiania pieniędzy. Czy to wszystko da się pogodzić? Owszem :)

Główny bohater jest płatnym zabójcą. Przed wyjściem na misję, zawsze dostaje dokładne wskazówki odnośnie celu. Wie jak wygląda przeciwnik, ilu celów może się spodziewać, jakie przeszkody napotka, a także jaką broń powinien posiadać, by mieć jakiekolwiek szanse na awans do następnej planszy.

W praktyce wygląda to bardzo dobrze. Kamera ustawiona jest w pierwszej osobie, bądź za plecami. Sterowanie odbywa się przy pomocy gestów. Zależnie od posiadanej spluwy, możemy używać większego, bądź mniejszego zooma. Strzały w głowę są oczywiście najbardziej opłacalne, lecz najtrudniejsze. Warto więc pamiętać o systematycznym ulepszaniu swojej maszyny.

Poza likwidowaniem celów, poruszamy się po planszy przy pomocy strzałek ukazujących się po wypełnieniu pewnej części zadania. Stosujemy uniki, by przeładować broń, czy uchronić się przed ostrzałem. Z czasem możemy korzystać z dobrodziejstw w postaci granatów, czy noży. Na to jednak przychodzi czas :)

Jeżeli chodzi o względy audiowizualne, zdecydowanie muszę powiedzieć, że produkcja prezentuje się świetnie. Polecam ją fanom strzelanek i dynamicznej akcji :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button