Tattoo Designs! – ciekawy zbiór tatuaży

Aplikacja o nazwie Tattoo Designs! przeznaczona jest dla osób, które zafascynowane są sztuką zdobienia ciała za pomocą tuszu wbijanego za pomocą igieł pod skórę. Jeżeli szukacie wzoru, który chcielibyście mieć na swoim ciele, apka sprawdzi się bardzo dobrze, gdyż oglądając już stworzone tatuaże, znajdziecie wiele inspiracji do zaprojektowania własnej, niepowtarzalnej dziary.

Tattoo Designs! oferuje wiele fantastycznych wzorów. Aplikacja podzielona jest na kategorie, które ułatwiają wyszukiwanie interesującego nas wzoru. W programie znajdziemy takie podziały jak: nowe, popularne (najlepiej oceniane przez użytkowników Tattoo Designs!), ptaki, wzory gotyckie, napisy, oczy, zabawne, serca, muzyka, miłość i dziesiątki innych.

Ciekawą rzeczą jest możliwość znalezienia dziary na określoną część ciała. Wystarczy, że klikniemy ,,finger”, a przed oczami ukazuje nam się zbiór zdjęć tatuaży zrobionych na palcach. W każdej galerii mamy do wyboru kilka opcji w dolnym pasku funkcyjnym. Poza linkiem do strony studia, które wykonało tatuaż, możemy oznaczyć zdjęcie jako ulubione, zapisać je na rolce, albo przesłać znajomym mailem.

Aplikacja Tattoo Designs! stworzona jest w ładny, przejrzysty sposób. Przed zrobieniem tatuażu, zastanówcie się jednak, czy chcecie mieć wierną kopię stworzonego już dzieła. Znaleziony obrazek może być jedynie inspiracją dla Was – profesjonalny tatuażysta nigdy nie wykona tatuażu, który będzie identyczny z już stworzonym.

Osoby chętne na pocieszenie oczu tatuażami mogą pobrać aplikację za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button