Transformers Legends – karcianka ze znanymi robotami

Jeżeli jesteście fanami dużych robotów, które zamieniają się w pojazdy mechaniczne, gra o nazwie Transformers Legends powinna Was zainteresować. Nie spodziewajcie się jednak zręcznościówki. Opisywana w tym wpisie produkcja to bowiem zwykła, mobilna…karcianka.

W Transformers Legends dostajemy szansę zaopiekowania się transformersem. Nasze zadanie – jak w większości tego typu gier – polega na ulepszaniu postaci, którą posiadamy i zdobywaniu coraz to nowszych poziomów.

Punkty doświadczenia niezbędne do powiększenia poziomu zdobywamy poprzez niszczenie elementów pojawiających się na ekranie smartfonu. Oczywiście, w trakcie gry przychodzi nam także mierzyć się z różnego rodzaju przeciwnikami. Ci, niestety, występują jedynie w postaci kart. Nie liczcie zatem na żadne efekty specjalne.

Autorzy opisywanej produkcji od czasu do czasu organizują specjalne eventy, dzięki którym zdobyć można unikalne karty z robotami. Przez pewien czas zabawa w „expienie” robotem i kolekcjonowanie nowych okazów wydaje się być całkiem przyjemna. Wszystko diametralnie zmienia się wraz z dwucyfrowym poziomem. Wówczas do akcji wkraczają mikropłatności, a tych – jak wiadomo nie od dziś – nie lubi nikt. No chyba że ten, komu nie szkoda pieniędzy na wirtualne przedmioty.

Ogólnie rzecz biorąc, Transformers Legends nie można nazwać grą pozbawioną sensu. Jeżeli lubiłbym karcianki, na pewno często uruchamiałbym tę produkcję na swoim urządzeniu mobilnym. A tak, cóż, mogę Wam ją jedynie polecić.

Transformers Legends do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button