TapDot – geometryczne urwanie głowy

Gry logiczne i zręcznościowe zawsze były moimi ulubionymi. TapDot to połączenie dwóch wspomnianych dwóch kategorii aplikacji, które wyszło nadzwyczaj dobrze. Studio ZephLabs stworzyło grę, która jest wyjątkowo mózgotrzepna. Po kilkunastu sekundach zabawy, człowiek dosłownie nie wie co ma robić i w co klikać. Uwierzcie mi, bądź nie, ale uczucie jest porównywalne do stanu po spożyciu :)

Aplikacja nie bez powodu gości własnie dzisiaj na łamach AppsBlog’a. Jest przeceniona i uznana za aplikację dnia. W związku z tym, postarałam się, byście mogli skorzystać z promocji jak najszybciej.

Zadanie gracza polega na jak najszybszym zbijaniu wskazanych w grze obiektów. Dotykanie niebieskich kropek jest dozwolone. Żaden inny kształt, poza kołem nas nie dotyczy. By przejść poziom, należy ściśle trzymać się zasad. Za pacnięcie w niebieski trójkąt, bądź kwadrat otrzymujemy ujemne punkty.

Druga sprawa – pomarańcz. Zabronione jest dotykanie okrągłych figur w tym kolorze. Każda inna (trójkąt, kwadrat, inny wielokąt) jest dozwolona i daje gwarancję uzyskania dodatkowych punktów.

Na bocznym pasku widnieje wskaźnik naszego sukcesu. Jeżeli spadnie poniżej czerwonej kreski, przegrywamy. Zasadniczo do wyboru mamy trzy tryby gry: łatwy, średni, oraz trudny. Żeby nie mieć kompletnego mózgowego zwariowania, warto zdecydować się na najbardziej podstawową opcję.

Jedną z dość irytujących rzeczy w grze jest muzyka. Człowiek czuje się, jakby był na jakiejś wielkiej techno imprezie. Z jednej strony uderzanie figur w wybijanym rytmie jest pomocne, z drugiej jednak po kilku minutach spędzonych w grze, jesteśmy po prostu zmęczeni otaczającymi nas odgłosami. Produkcja jest świetna – to nie ulega wątpliwości. Lepiej się jednak z niej korzysta z wyłączonym dźwiękiem ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button