Tap the Frog – popularna gra z kolorowymi żabkami

Popularność niektórych produkcji mobilnych nie dziwi już na pierwszy rzut oka. Wśród znanych tytułów są jednak i takie, w których nie występuje ani nowoczesna trójwymiarowa grafika, ani też rozległa i skomplikowana fabuła. Jedną z tego typu gier jest Tap the Frog – prosta produkcja, która „dorobiła” się już ponad 10 milinów pobrań z AppStore!

W roli głównych bohaterek występują w Tap the Frog żaby. Niby takie zwyczajne, jednak posiadające w sobie kilka cech specjalnych. Autorzy opisywanej gry postanowili nie wymyślać na potrzeby swojej produkcji jakiejkolwiek fabuły. I bardzo dobrze. Dzięki temu gra jest prosta i można w nią zagrać dosłownie w każdym wolnym momencie, mając zarówno dwie minuty wolnego czasu, jak i cały kwadrans.

Mobilny produkt studia Mentals ciężko jest sklasyfikować do jednego gatunku gier. Tap the Frog nie jest to bowiem typowa zręcznościówka, gdzie przygotowane zostały plansze, a naszym zadaniem jest dotrzeć do samego końca wymyślonego przez grafików wirtualnego świata. W opisywanej grze do naszej dyspozycji zostaje oddany zestaw najróżniejszych mini-gier, dzięki temu nie robimy wciąż tego samego, a więc też dość szybko nie zaczynamy się nudzić.

Ilość żabich dyscyplin oferowanych przez opisywaną grę jest naprawdę spora. Niektóre zadania należą do banalnych, a inne do nieco bardziej skomplikowanych. Skakanie na trampolinie, strzelanie z łuku, jeżdżenie samochodem (a ostatnio także i sankami)- to tylko niektóre z mobilnych zabaw, jakie czekają na graczy w Tap the Frog. Każdy jest więc w stanie znaleźć tu coś dla siebie.

Za każde wykonane zadanie otrzymuje się w aplikacji Mentals specjalne złote gwiazdki. Im lepiej uda nam się zrealizować konkretny cel, tym więcej – rzecz jasna – punktów otrzymujemy. Za wspominane wcześniej nagrody możemy kupować przeróżne dodatki dla naszego płaza. W wirtualnym sklepie znaleźć można, między innymi, specjalne nakrycia głowy czy też stroje.

Do oprawy graficznej opisywanego tytułu nie można się przyczepić. Gra nie należy z całą pewnością do najnowocześniejszych, jednak wygląda schludnie i cieszy oko.

Tap the Frog pobrać można z AppStore. Jej cena wynosi ok. 4 złotych.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button