Star Trek TNG Handbook – „must have” dla fanów Kirka i załogi

Gwiezdne Wojny vs. Star Trek – pojedynek tak stary, jak obie te serie science fiction. Mimo że lubię zarówno przygody rycerzy Jedi, jak i załogi Enterprise, muszę przyznać, że fani tych drugich mogą pochwalić się dużo lepszymi aplikacjami na Androida. Jedną z nich jest opisywany tutaj Handbook.

star1

Star Trek TNG Handbook to przewodnik po wszystkich odcinkach serialu. Jak się łatwo domyślić, w programie możemy  w prosty sposób znaleźć streszczenie wybranego przez nas odcinka. Wszystkie epizody zostały podzielone – tak jak być powinno – na sezony. Dzięki temu odszukanie konkretnego odcinka jest dużo łatwiejsze.

Oczywiście, opisywana aplikacja nie oferuje nam tylko i wyłącznie streszczeń, które można bez problemu znaleźć w internecie po dosłownie dziesięciu sekundach szukania. Star Trek TNG Handbook to także bardzo dobrze prezentujący się album opisujący postaci występujące w serialu, a także statki kosmiczne.

str2

Nie wiecie kim był Kirk, Sulu czy statek Enterprise? W takim razie bez dwóch zdań powinniście sięgnąć do opisywanego programu. Jeżeli jesteście wielkimi fanami serii, także tego typu narzędzie powinno się u Was znaleźć. W końcu każdemu zdarza się od czasu do czasu zapomnieć, prawda?

Na koniec warto wspomnieć o dodatku do Handbooka – przeliczniku jednostek. Nie, nie kilogramów na gramy i tak dalej, a kilometry na godzinę na…wrapy! :)

Star Trek TNG Handbook do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button