DuoCam – dwie fotografie w jednej!

Aplikacji dodających możliwości kamery zamontowanej w iPhonie jest sporo. O narzędziu, które potrafi zrobić jednocześnie zdjęcia z dwóch kamer nie słyszałem, dlatego właśnie postanowiłem wspomnieć Wam na łamach blogu o DuoCam.

DuoCam to niewielkiej wagi aplikacja, dzięki której możecie robiąc zdjęcia nie tylko uchwycić piękny widok znajdujący się w obiektywie tylnej kamery, lecz także zapisać na pamiątkę swoją reakcję na dany obrazek. Jak to możliwe? Po prostu opisywana aplikacja robi w tym samym momencie dwa zdjęcia – jedno z przedniej, drugie z tylnej kamery.

Zrobione przez program zdjęcia możemy w łatwy sposób połączyć ze sobą i zapisać na pamiątkę bądź udostępnić na wybranym przez nas portalu społecznościowym. Wykonanie aplikacji robi bardzo dobre wrażenie. Wszystko zostało dopracowane niemal perfekcyjnie. Każde dostępne narzędzie działa tak, jak powinno. Mimo że nie zamierzam z tego typu aplikacji korzystać, z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu, kto jej potrzebuje.

Kiedy mówiłem znajomym o DuoCam, zadawali pytanie, po co tego typu aplikacja. Cóż, faktycznie, może się to wydawać nieco dziwne, ale pomyślcie z drugiej strony. Ileż to razy patrząc na fotografię góry czy morza zastanawialiście się, z kim wówczas spędzaliście wakacje albo jak często zdarzało się, że śmialiście się nie z samego zdjęcia, a na samą myśl o minie jaką zrobiliście przy „pstrykaniu” aparatem.

DuoCam do pobrania za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

http://a5.mzstatic.com/eu/r30/Purple/v4/eb/3c/ab/eb3cab70-7fce-9f24-3a98-9ce21234dc02/screen568x568.jpeg

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button